Ana Sayfa AVM Okula dönüş heyecanı Kayseri Park’ta

Okula dönüş heyecanı Kayseri Park’ta

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi yaza veda edip okula merhaba diyen çocukları motive etmek ve yeni okul sezonuna uyumlarını sağlamak amacıyla birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Uzun yaz tatilinin ardından okula dönmeye hazırlanan çocuklar için birbirinden keyifli etkinlikler düzenleyen Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi; arasında tırtıl yapım atölyesinden; çim atölyesine, origami kuş atölyesinden; parmak boyama gibi birbirinden eğlenceli atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak.

Eğlenceli ve öğretici atölyelerin yer aldığı program; Kurban Bayramı’nın ikinci günü olan 13 Eylül tarihinde saat 14.00’da bayram tebrik kartı yapım atölyesi ile başlayarak kalemlik ve tırtıl yapım atölyesi ile saat 19.30’a kadar eğlence devam edecek. Çocuklar,13 – 14 ve 15 Eylül tarihlerinde 14.00 – 19.30 saatleri arasında, atölye çalışmaları ile bayramda eğlenceli zaman geçirecek.

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 13-15 Eylül tarihleri arasında çocukları alışveriş ve eğlencede sınır tanımayan sürprizlerle dolu ‘Okula Dönüş’ etkinliğine davet ediyor. Kayseri Park AVM ziyaretçileri ücretsiz olarak etkinliklere katılabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz