Ana Sayfa Gündem Murat Boz konseri ve indirim, 5 milyon 500 bin TL ciro getirdi

Murat Boz konseri ve indirim, 5 milyon 500 bin TL ciro getirdi

Mall of İstanbul, indirim kampanyası ve Murat Boz konseri ile 1 günde 70 bin ziyaretçi ve 5 milyon 500 bin ciro elde etti. Gece 12.00’ye kadar açık olan Mall of İstanbul’da Murat Boz konserini 20 bin kişi izledi.

Bayram ve okul açılışı öncesi efsane İndirimlere imza atan Mall of İstanbul ziyaretçi akınına uğradı. 8 Eylül 2016’da, tüm mağazalarında yüzde 70’e varan büyük indirimleri duyan 70 bin İstanbullu avantajlı indirimlerden yararlanmak için Mall of İstanbul’daydı. Gece 24’e kadar açık kalan Mall of İstanbul’da ziyaretçiler; avantajlı fiyatlarla hem çocuklarının okul ihtiyaçlarını karşıladı hem de bayram alışverişi yaptı.

mall-of-istanbul murat-boz-konseriAVM’lerden sorumlu Torunlar GYO Genel Müdür Yardımcısı İlham İnan Dündar; “Mall of İstanbul efsane indirim kurgusu ve Murat Boz konseri ile bayram öncesi ziyaretçilerimiz ve kiracılarımız için hem bir fırsat oluşturmak hem de moral vermek istedik. Ve aldığımız geri dönüşten oldukça memnunuz. Gün boyu süren efsane indirimlerde yaklaşık 5 milyon 500 bin TL ciro elde edildi” dedi.

Efsane indirimlerin tadını çıkarıp, aynı günün akşamı Pop Star Murat Boz’un konseriyle coşan ziyaretçiler, geç saatlere kadar AVM’den ayrılamadı. Avantajlı fiyatların tatil süresince devam edeceği Mall of İstanbul’da, 4 gün boyunca Küba, Latin ve Balkan müziği konserleri de yer alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz