Ana Sayfa Gündem Tekzen, mağaza atağını sürdürüyor

Tekzen, mağaza atağını sürdürüyor

Türkiye’nin ilk ve tek yüzde yüz yerli sermayeli yapı market zinciri Tekzen, bir yandan yurt içinde mağazalaşma atağını sürdürürken, var olan mağazalarını da yeni lokasyonlara taşıyor. Tekzen, Alanya’daki mağazasını yeni yerinde hizmete açtı.

Türkiye’nin en yaygın yapı market zinciri Tekzen, müşterilerinin talepleri doğrultusunda hem yeni mağazalar açıyor, hem de var olan mağazalarını yeni lokasyonlara taşıyor. Tekzen, son olarak Alanya’daki mağazasını Güzeller İş Merkezi’ne taşıyarak 9 Eylül’de hizmete açtı. Operasyon Müdürü Ekrem Erol, Mağazalar Kurulum Müdürü Hasan Şener Bilge ile Bölge Müdürleri Eftal Özdemir, Mehmet Seval ve Suat Yıldırım’ın katıldığı açılışa Alanyalılar da büyük ilgi gösterdi.

Tekzen Genel Müdürü Onur Mertoğlu, yeni mağazanın açılışı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, müşterilerinin taleplerini dinlemelerinin ve beklentilerini iyi okumanın başarılarındaki en önemli faktör olduğunu söyledi. Tekzen olarak büyümelerini tüm hızıyla sürdürdüklerini de kaydeden Mertoğlu, “Bu yıl yüzde 28 büyümeyi planlıyoruz. Yılsonuna kadar mağaza sayımızı da 113’den 117’ye çıkarmayı hedefliyoruz. Bir yandan yeni mağaza açarken, var olan mağazalarımızı da müşterilerimize daha ferah alışveriş ortamı sunmak için yenilemeye devam edeceğiz” dedi.

Tekzen; mobilyadan inşaat malzemelerine, beyaz eşyadan elektronik ürünlere, ev dekorasyonundan ev-bahçe ürünlerine kadar binlerce çeşidi yeni mağazasında müşterilerine sunuyor. Bin 315 metrekarelik alanda hizmet verecek olan yeni mağazanın açılışında Tekzen Kart sahiplerine özel bir kampanya da düzenlendi. 18 Eylül tarihine kadar sürecek kampanya boyunca birçok üründe indirim uygulanacak. Tekzen Kart sahibi olmayan müşteriler de mağaza kasasından bu kartları alarak, indirim fırsatından yararlanabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz