Ana Sayfa Marka-Mağaza Tommy Hilfiger reklam kampanyasını tanıttı

Tommy Hilfiger reklam kampanyasını tanıttı

Tommy Hilfiger’ın “Team Hilfiger” ismini verdiği kolej motifleriyle bezenmiş, ikonik Amerikan giyiminin kutlaması niteliğinde olan 2015 Sonbahar global reklam kampanyasını tanıttı.

Bu yıl 30’uncu yıldönümünü kutlayan dünyaca ünlü marka, klasik Amerikan futbolunu yeni boyutlara taşıyor. Tommy Hilfiger 2015 Sonbahar kampanyasının merkezinde kadın giyim koleksiyonu yer alıyor. Vazgeçilmez “Tommy” yorumunun kutlaması niteliğindeki kampanya, arka planda görülen Hilfiger formalı futbolcularla hayat buluyor. Craig McDean tarafından çekimleri gerçekleştirilen TEAM HILFIGER’ın stil danışmanlığını Karl Templer üstlenmiş. Sanat yönetmeni ise Laird + Partners’dan Trey Laird.

California’da Monterey Park’ta çekimleri yapılan kampanyanın yıldızı, ardı ardına ikinci sezon marka elçisi olan süper model Behati Prinsloo. Kadroda geçmiş kampanyalardan tanıdığımız simalar da yer alıyor. Julia Hafstrom, RJ King ve Miles McMillan gibi isimlere bu sezon, Bruno Fabre, Nate Gill ve Simon Nessman eşlik ediyor. Saçlar, Malcolm Edwards, makyaj ise Mark Carasquillo imzalı.

Tommy Hilfiger, kampanya hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle dile getiriyor: “Amerikan futbolu her zaman en sevdiğim sporlardan biri oldu. 2015 Sonbahar koleksiyonumuz ve reklam kampanyamız için de bu ikonik spordan ilham aldık. Markamızın 30’uncu yılını kutlarken, atletik çizgilerden metalik dokunuşlara ve kolej simgelerine kadar imzamız olan ve ‘cool’ stille yorumlanan her türlü eklektik detayı yakalıyoruz.”

Tommy Hilfiger Marka ve Pazarlama Genel Müdürü Avery Baker ise kampanya ile ilgili şunları söylüyor: “2015 Sonbahar global reklam kampanyamız, yaşam tarzı markamızın 30’uncu yılına damgasını vuruyor. Otuz yıldır markamızı büyütüyor ve geliştiriyoruz. Bu süreçte dünya çapında tanınan bir marka haline geldik. Herkese kucak açan kural tanımaz tutumumuzu küresel ölçekte müşterilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün reklam kampanyalarımız, kendi özgün görsel kimlikleriyle klasik Amerikan ‘cool’ DNA’mızı yansıtıyor. Dijital, baskı, açık hava ve doğrudan pazarlama kanallarımıza kapsamlı yatırım yaparak kampanyalarımızın daha çok insana ulaşması için çalışıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz