Ana Sayfa AVM Gazino günleri Zorlu AVM ile geri dönüyor

Gazino günleri Zorlu AVM ile geri dönüyor

Gazino günleri Zorlu AVM ile geri dönüyor. Türk Sanat ve pop müziğinin ünlü isimleri, 22-23 Ağustos tarihlerinde Zorlu Alışveriş Merkezi’nde düzenlenecek olan ‘Zorlu Park Gazinosu’nda sahne alacak.

1950-1980 yılları arasındaki dönem, gazinolar için altın yıllardı. 1980’li yıllarının sonlarına doğru kan kaybı yaşayan gazinolar, birer birer eriyip gitti. Şimdi gazino günleri Zorlu AVM ile geri dönüyor. Zorlu AVM’nin Meydan Katı Park alanında yer alacak konser serisiyle Neşe Karaböcek’ten Muazzez Abacı’ya, Seyyal Taner’den Semiha Yankı’ya kadar gazinoların döneminin starları İstanbullulara nostalji yaşatacak. Hakan Eren Prodüksiyon’un düzenlediği etkinliğin ilk gününde, akşam 21:00’den itibaren Neşe Karaböcek, Seyyal Taner, Semiha Yankı, Ersan Erdura, Nur Yoldaş, Bilgen Bengü, Funda ve Ercan Turgut sahne alacak. Etkinliğin gündüz bölümlerinde konukları Uhde Seçil, Sibel Alaş ve Ferda Anıl Yarkın ile Dj Mert Levent buluşacak.

Zorlu Çarşı’da kesintisiz müzik

Festivalin ikinci gecesinde saat 21:00’de Muazzez Abacı, Yeliz, Metin Ersoy, İskender Doğan, Tüdanya, Yeşim, Coşkun Demir ve Semiha Yankı var. Gündüz seansında saat 14:00’te DJ Serdar Ayyıldız,  15:30’da DJ Yavuz Hakan Tok ile “Ah Mazi Partisi” ve konukları Mine Koşan, Güzin ile Baha, Rezzan Yücel ve Meral-Zuhal var. Zeliha Sunal ise 17:30- 19:00 arası sahneye çıkacak. 21:00’deki performanslar öncesi ise saat 19:00’da DJ Hakan Eren var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz