Ana Sayfa AVM Kentplaza kahvaltıda buluştu

Kentplaza kahvaltıda buluştu

Konya’nın simgelerinden olan Kentplaza’da yönetim ve mağazalar motivasyon ve işbirliğini güçlendirmek için kahvaltıda bir araya geldi

Deha Grup’un Konya’da ilk perakende yatırımı olan Konya Kentplaza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, mağaza yöneticileri ve personeli ile Alışveriş Merkezi yönetimi, karşılıklı dayanışma ve işbirliğini güçlendirmek amacıyla alışveriş merkezinin zemin katında düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Mağazaların yoğun katılımla ilgi gösterdikleri kahvaltıda, Deha Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arıcı kısa bir konuşma yaptı. Deha Yönetim Kurulu Üyeleri Aslan Korkmaz’ın, Mehmet Ali Çiftçi’nin ve Ramazan Biberci’nin de hazır bulunduğu organizasyonda, Ahmet Arıcı, katılımcıları ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek şunları söyledi:

“Bu tür organizasyonların, birlikte vakit geçirerek paylaşımda bulunmaya, karşılıklı işbirliğimizi ve motivasyonumuzu artırmaya büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Hepimizin ortak amacı, Konya’nın simgesi haline gelen alışveriş merkezimizi hep ön sıralara taşımak, Kentplaza’ya gelen müşterilerimizin memnuniyetini artırmak, Konyalılara daha da güzelini sunmak. Bunu, öncelikli olarak Kentplaza ailesinin birer üyesini oluşturan siz değerli mağaza yöneticileri ve çalışanları ile aramızdaki iletişimi pekiştirerek sağlayabiliriz. Etkin ve sürdürülebilir iletişim yoluyla daha büyük başarılar elde edeceğimize eminim.”

Kahvaltının sonunda mağaza çalışanları için hediye çekilişleri de gerçekleştirildi. Hayli renkli geçen etkinlik sonunda, mağaza yöneticileri ve personeli Deha Grup’a ve Kentplaza AVM yönetimine, kendileri için özel olarak düzenlenen bu organizasyon için teşekkür ettiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz