Ana Sayfa Marka-Mağaza Tchibo’nun eylül rafları dopdolu

Tchibo’nun eylül rafları dopdolu

Her hafta değişen koleksiyonlarıyla özgün perakendecilik hizmeti veren Tchibo, eylül ayında “Mutfaklarda Akdeniz Lezzetleri”, “Okul Heyecanı Başlıyor” ve “Okulda Yaratıcılığını Kullan” koleksiyonlarıyla herkese uygun ürünleri satışa sunuyor.

Tchibo’nun “Mutfaklarda Akdeniz Lezzetleri” koleksiyonunda her mutfağa hitap eden bir ürün mevcut. İç açıcı renklerdeki dekoratif ürünlerden pratik yardımcılara, şık setlerden örtülere uzanan koleksiyon Akdeniz lezzetlerini mutfaklara taşıyor.

Okullar açılıyor, Tchibo’da her şey var
Uzun yaz tatilinin son haftalarını yaşadığımız bugünlerde Tchibo, yaklaşan yeni okul sezonunda okula dönüş için tüm gerekli ürünleri öğrencilerle buluşturuyor. Her çeşit kırtasiye malzemesinden, kullanışlı çantalara, boya kalemlerinden düzenleyici dosyalara uzanan koleksiyonda yer tasarrufu sağlayan, katlanabilir çalışma masalı dolap da mevcut. Krom kaplamalı, lamba kolu bükülebilir ve ayarlanabilir özellikteki çalışma masası lambası ve tüm gerekli dokümanların kaydedilip aktarılmasını sağlayan Hello Kitty’li USB belleğin de yer aldığı koleksiyon her yaştan öğrenciye hitap ediyor. Herkesin içindeki yaratıcılığı ortaya çıkaran ürünleriyle “Okulda Yaratıcılığını Kullan” koleksiyonunda; hazır motifleri sayesinde kesim gerektirmeyen kart aksesuar seti, efektli el işi kağıtları ve ince motifleri kolayca damgalayan akrilik damga setinin yanı sıra; matara, beslenme çantası ve bardak içeren okula başlama seti de mevcut. Tchibo’nun eylül rafları, eylül ayı boyunca tüm Tchibo satış noktalarında Tchibo severlerle buluşuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz