Ana Sayfa AVM Primemall İskenderun Müzik Yarışması finalinde Pinhani rüzgarı

Primemall İskenderun Müzik Yarışması finalinde Pinhani rüzgarı

Geleneksel hale gelen Primemall İskenderun Müzik Yarışması finali 21 Mayıs’ta gerçekleştirilecek. Yarışmanın finalinde Pinhanil muhteşem bir konser ile hayranlarıyla buluşacak.

Her sene düzenlenen ve bu yıl 6.sı düzenlenecek olan Primemall İskenderun Müzik yarışması büyük finaline sayılı günler kaldı. Geleneksel hale gelen müzik yarışmasında finalistlerin ardından Pinhani grubu sahnedeki yerini alacak.

Başvuruların 20 Mart-30 Nisan tarihleri arasında yapıldığı yarışmada 10 grup, jüri üyelerinin ön elemeleri yapılarak finale kalmaya hak kazandı. Finale kalan bu 10 grubun canlı performanslarını sergileyeceği ve 21 Mayıs saat 19.30’da gerçekleşecek büyük finalde jüri üyeleri arasında Pinhani Grubu da yer alacak. Yarışma sonunda dereceye girecek yarışmacılar ödüllerini de ünlü grubun elinden alacak.

Rock gruplarının önde gelen isimleri arasında yer alan Pinhani, gecenin sonunda muhteşem bir açık hava konseri ile hayranlarıyla buluşacak.

Geleneksel Primemall İskenderun Müzik Yarışması’nın büyük finalinde gerçekleşecek kıyasıya mücadeleyi ve Pinhani konserini kaçırmak istemeyen tüm müzikseverleri  21 Mayıs Pazar günü Primemall İskenderun’a davet ediyoruz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz