Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Eaton’un Dev Teknoloji Tır’ı 3. kez Türkiye’de

Eaton’un Dev Teknoloji Tır’ı 3. kez Türkiye’de

Eaton Teknoloji Tır’ı Anadolu turu başladı. Eaton Teknoloji Tır’ı, Bursa, Eskişehir, Konya, Antalya, Denizli ve İzmir’de ziyaretçilerine seminerler verecek.

Dünyanın önde gelen enerji yönetim şirketi Eaton tarafından düzenlenen “Eaton Mobil Teknoloji Günleri” başladı. Sektöre enerji verimliliği konusunda önemli çözümler sağlayan
Eaton’un Teknoloji Tır’ı 11 günlük Anadolu turunu gerçekleştirmek üzere İstanbul’dan yola çıktı. Eaton Elektrik Ticaret Limited Şirketi koordinasyonunda gerçekleştirilen Eaton Mobil Teknoloji Günleri çerçevesinde önemli sektörleri ziyaret edecek olan Eaton Teknoloji Tır’ı İstanbul dahil 7 kentte sektör ilgilileri ile buluşuyor. Anadolu turuna 16 Mayıs’ta başlayan Eaton Teknoloji Tır’ı İstanbul’dan sonra Bursa, Eskişehir, Konya, Antalya, Denizli ve İzmir’de ziyaretçilerine seminerler verecek.

Eaton, yarınının ihtiyaçları için bugünün çözümlerini üretiyor

Türkiye’ye üçüncü kez gelen Eaton Teknoloji TIR’ı çözüm ortakları ile buluşuyor ve yarınının ihtiyaçları için bugünün çözümlerini bir eğitim programıyla anlatıyor. Eaton, dünya genelinde 95 bin çalışanıyla Türkiye dahil 175 ülkede müşterilerinin elektrik, hidrolik, mekanik gücü verimli, güvenli ve sürdürülebilir şekilde yönetmelerine katkı yapan enerji verimliliği sağlayan çok önemli çözümler sunuyor.

Eaton Teknoloji Tır’ının 11 gün sürecek Anadolu Turu’nda ziyaretçilerle paylaşılan programın kapsamı;

• Eaton Güç Yönetim Çözümleri hakkında detaylı bilgi,
• Ziyaretçilerin Eaton’un Elektrik alanın en son yenilikleri ve çözümleriyle tanışması
• 30 dakikalık seminerde Eaton uzmanlarının teknik bilgileri paylaşması

• Ziyaretçilerin ihtiyaç ve sorunlarını Eaton uzmanlarına danışarak hızlı bir şekilde destek alması
Eaton Teknoloji Tır’ında gerçekleştirilen “Mobil Teknoloji Günü” açılış konuşması ile başlıyor. Sonrasında; AG Dağıtım Panolarında Güvenlik ve AG Panolarda Smartwire DT Kablolama, ERP Direktifi ve Eaton Hız Ayarlı Yolverici ile Uyumu Sağlama, Acil Aydınlatma, Elektrik Tesisatında Arttırılmış Güvenlik, Eaton Parafudurları ile Evinizi Güvene Alın, Evinizde Geliştirilmiş Güvenlik ve Konfor, Eaton’un Yeni Ark Hatası Algılama Cihazı AFDD, Ex-proof Çözümler ve xStorage Enerji Depolama Çözümleri seminerlerinden belirlenenlerde konusunda uzman Eaton yetkilileri ziyaretçilere teknik bilgiler veriyor. Seminerden sonra ziyaretçilere TIR’ın alt katındaki Ürün ve Sergi alanı gezdirilerek rehber uzmanlarca yenilikler hakkında bilgi paylaşılıyor.

Ülkemizde hızla gelişen çeşitli sektörlerdeki enerji ihtiyacı ve rasyonel verimli kullanımı için ürün ve çözümleriyle önemli katkı sağlayan dünyanın lider şirketi Eaton’un düzenlediği Mobil Teknoloji Günlerine bu yıl da yoğun bir katılım oluyor.

Eaton Mobil Teknoloji Tır’ı Anadolu Turu Programı

Bursa– 17 Mayıs Nilüfer Ticaret Merkezi Otomasyon Plaza Yanı Pazar Cad. Nilüfer

Eskişehir – 18 Mayıs Şeker Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Cd.No:14

Konya – 20-22 Mayıs Hasan Basri Caddesi, Aykent Sanayi Sitesi No:22-24

Antalya – 23 Mayıs Antalya Organize Sanayi Bölgesi
24 mayıs Etiler Mah. 855 sok. Muratpaşa

Denizli – 25 Mayıs Denizli OSB Bölge Müdürlüğü Otoparkı

İzmir – 26-27 Mayıs İzmir Gıda Toptancılar Çarşısı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz