Ana Sayfa Gündem Neva AVM açılıyor

Neva AVM açılıyor

Markam AVM Yatırım Şirketleri’nin yatırımıyla hayata geçirilen Neva AVM, 29 Aralık Perşembe günü kapılarını açıyor. İdeas Danışmanlık’ın yürüttüğü projenin, Sultangazi’de buluşma noktası olması hedefleniyor.

Haber, AVMDergi.com

Sultangazi’de konumlanan Neva AVM, açılış için gün sayıyor. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay önderliğinde, yönetici kadroları ve Markam AVM Yatırım Şirketleri iş birliğince hayata geçirilen Neva AVM ve Eğlence Merkezi, Sultangazi’de buluşma noktası olmayı hedefliyor.

Sultangazi, 8 yıllık bir ilçe olmasına rağmen büyüme ve gelişime en açık ilçelerden biri olarak gösteriliyor. Sultangazi ‘yaşam merkezi’ konseptli ilk AVM’si, ilçenin en gözde mekanlarından Atatürk Bulvarı Üzerinde bulunan Sultangazi Belediyesi’nin altında konumlanıyor. Danışmanlığı İdeas Danışmanlık – Sibel Kardeşler tarafından sürdürülen proje, 22 bin metre kare alan üzerine kurulu, 50 mağazası, sinema, yemek ve eğlence alanlarının da yer alacağı Neva AVM ve Eğlence Merkezi’nde ayrıca 750 araç kapalı, 250 araç açık otoparkıyla Sultangazililer hizmet verecek.

Günlük 30 bin ziyaretçi hedefi

Danışmanlığı  İdeas Danışmanlık – Sibel Kardeşler tarafından sürdürülen Neva AVM, kent meydanı, Sultangazi Belediye Binası, Nikah Dairesi, 870 Yataklı Üniversite Şehir Hastanesi, Çapa Diş Hekimliği Fakültesi, Sosyal Bilimler ve Sağlık Meslek Yüksek Okulu, Kaymakamlık, Emniyet Müdürlüğü, Cebeci Spor Kompleksi’nin yanı başında yer alıyor. Günde yaklaşık 30 bin ziyaretçisini ağırlamaya hazırlanan Neva AVM, 750 araçlık kapalı, 250 araçlık açık otoparkı ve ücretsiz vale hizmetiyle 29 Aralık Perşembe günü kapılarını açıyor.

Neva AVM ve Eğlence Merkezi’nin güçlü lokasyonuna dikkat çeken Sibel Kardeşler, “Neva, Sultangazi’nin ilk ve tek yaşam merkezi olacak. Marketten mağazalara, kafe ve restoranlardan çocuk eğlence merkezlerinden sinemasına dek etkinlikleriyle farklı ve keyifli bir alışveriş ve yaşam imkanı sunacak” dedi. Kardeşler, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Alışveriş merkezinin sadece Sultangazi’ye değil, çevre ilçelere de sosyal hayatın yanı sıra iş yaşamına hareket getirecek, esnaf, sanatkar, iş adamlarına yeni ufuk açacak. Sultangazi’nin ilk ve tek AVM’sine imza atmamız ilçede doğrudan yapacağı katkıların yanı sıra ilçenin ekonomik olarak da gelişmesi adına çok önemli bir adımdır.”

Neva AVM ve Eğlence Merkezi’nde bulunan markalar

Neva AVM çatısı altında Tekzen, Defacto, FLO, Mavi, File, Çıtır Usta, Pilavcı, Kahve Durağı, Burger King, Simit Sarayı, Chickers, Theorie, D’S Damat, Herry, Bag House, Madame Moss, Acar, Patixca, NeoStore, Zegem, Playland gibi pek çok marka bulunuyor. Ayrıca Avşar Sinema da Neva AVM ve Eğlence Merkezi’nde hizmet veriyor.

Açılışa özel etkinlikler

Neva AVM, açılışa özel pek çok etkinlik düzenleyecek. Açılışını Fettah Can’ın konseriyle gerçekleştirilecek AVM’nin etkinlik programı şöyle:

29 Aralık Perşembe Saat 15.00 – 16.00 Fettah Can Mini Konser ve İmza Günü
30 Aralık Cuma Süheyl Uygur ile Şahane Pazar, Eğlenceli Yarışmalar
31 Aralık Cumartesi Saat 15.00 – 16.00 Safiye Soyman-Faik Öztürk Mini Konser, İmza Günü
1 Ocak Pazar İllüzyon Gösterisi
7 Ocak Cumartesi Saat 15.00-16.00 Buray Mini Konser, İmza Günü
8 Ocak Pazar Süheyl Uygur ile Şahane Pazar, Eğlenceli Yarışmalar
14 Ocak Cumartesi Saat 15.00 – 16.00 Bora Duran Mini Konser, İmza Günü
15 Ocak Pazar Süheyl Uygur ile Şahane Pazar, Eğlenceli Yarışmalar
21 Ocak Cumartesi Bremen Mızıkacıları
22 Ocak Pazar Süheyl Uygur ile Şahane Pazar, Eğlenceli Yarışmalar
28 Ocak Cumartesi Maskot Gösterisi
29 Ocak Pazar İllüzyon Gösterisi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz