Ana Sayfa Marka-Mağaza Tsum Tsum çılgınlığı TeknoSA’da

Tsum Tsum çılgınlığı TeknoSA’da

Disney Collection ürünleriyle sihirli ve eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralayan TeknoSA, tüm dünyada büyük popülerlik kazanan Disney Tsum Tsum peluş oyuncakları onlarca karakter ve farklı boy seçenekleriyle Türkiye’de sevenleriyle buluşturuyor.

Tüm ailenin buluşma noktası TeknoSA, Tsum Tsum çılgınlığını Disney Collection ile Türkiye’ye taşıyor. Sevilen pek çok Disney, Pixar, Marvel ve Star Wars karakterlerini eğlenceli bir tasarımla birleştiren Tsum Tsum peluş oyuncaklar, 7’den 70’e herkesin favorisi olacak.

İsmi, Japonca’da “üst üste yığmak” anlamına gelen “tsumi” kelimesinden türetilen ve 2013 yılında Disney tarafından ilk kez Japonya’da piyasaya sunulan Tsum Tsum peluş oyuncaklar, yuvarlak formları sayesinde üst üste dizilerek piramit şeklinde saklanabiliyor. Japonya, Amerika, Paris ve Güney Kore’de trend olan dünyanın dört bir yanındaki koleksiyoncular tarafından da büyük ilgi gören Tsum Tsum peluş oyuncaklar, onlarca karakter ve farklı boy seçenekleriyle TeknoSA’da satışa sunuluyor.

Mickey ve Arkadaşları, Disney Prenses, Karlar Ülkesi, Winnie the Pooh, Kaptan Amerika, Örümcek Adam, Iron Man, Hulk, Thor ve Star Wars gibi sevilen Disney ve Pixar hikaye ve karakterlerinden oluşan Tsum Tsum peluş oyuncaklar, 31 ildeki 70 TeknoSA mağazasında ve online alışveriş platformu teknosa.com’da çocuklar ve ailelerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz