Ana Sayfa AVM Mall of İstanbul 2. yıl kutlamalarında Anadolu Ateşi gösterisi

Mall of İstanbul 2. yıl kutlamalarında Anadolu Ateşi gösterisi

Anadolu’nun binlerce yıllık kültür ve tarih mozaiğinin barışla harmanlanan ateşini dünyaya tanıtan, doğu ile batı kültürünü sentezleyen muhteşem gösterileriyle hafızalara kazınan “Anadolu Ateşi 15. Yıl Özel Gösterimi”, Mall of İstanbul’un 2. yıl kutlaması kapsamında MOİ Sahne’de sergileniyor.

Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi seçilen Mall of İstanbul, 2. yıl kutlamaları kapsamında Anadolu Ateşi’ni ağırlıyor. Anadolu Ateşi’nin 15. yılı için hazırladığı özel gösteri 24 Mayıs’ta MOİ Sahne’de seyircisi ile buluşuyor. Kurulduğu 1999 yılından beri 100’den fazla ülkede gerçekleştirdiği canlı performanslar ile 50 milyon izleyiciye ulaşan Anadolu Ateşi, MOİ Sahne için hazırladığı özel koreografi ile izleyicilere özel bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.
Halk danslarını modern dans ve dansın diğer disiplinleriyle sentezleyerek dünyaya modern standartlarda bir kültürel şölen sunan Mustafa Erdoğan imzalı özgün proje, Anadolu’nun binlerce yıllık kültür ve tarih mozaiğinin barışla harmanlanan ateşini tüm dünyaya tanıtıyor. Koreografileri, geniş kadrosu, müzikleri ve ulusal kültürümüzün gücü ile her gösterisinde ülkemizi harikulade bir şekilde temsil ediyor. Dünyanın en önemli merkezlerinin sahnelerindeki performanslarıyla, ülke liderleri ve krallar tarafından ayakta alkışlanan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, dünya basınının da ilgi odağı.

Dünyaca ünlü dans grubu Anadolu Ateşi’nin, 15. yılına özel sahnelediği gösteri Mall of İstanbul’un 2. Yılı kutlamaları çerçevesinde 24 Mayıs 2016 Salı günü saat 21.00’de MOİ Sahne’de seyircisi ile buluşacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz