Ana Sayfa İNDEKS Jimmy Key Jimmy Key’de önemli atama

Jimmy Key’de önemli atama

Murat Göçken, Yurtiçi Satış ve Pazarlama Direktörü oldu.

Pazarlama ve Marka Yönetimi alanında deneyimli bir isim olan Jimmy Key Pazarlama Direktörü olan Murat Göçken, görevine Yurtiçi Satış ve Pazarlama Direktörü olarak devam edecek.

Ağustos 2023’te Jimmy Key Pazarlama Direktörü olan Murat Göçken, Mayıs 2024 itibariyle Jimmy Key Yurtiçi Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görevine devam edecek.

Stratejik yaklaşımla güçlü bir yaratıcılığa, takım ruhuna, vizyoner organizasyon ve iletişim becerilerine ve bağlılığa sahip üst düzey bir pazarlama profesyoneli olan Göçken, Jimmy Key’in Türkiye’deki yurt içi mağazacılık satışları, e-ticaret kanalı, online pazar yerleri, pazarlama iletişimi, prodüksiyon ve görsel mağazacılıktan sorumlu olacak.

Kariyer yolculuğuna 2000 yılında havacılık sektöründe başlayan Göçken, 2005 yılında tekstil sektörüne, 2009 yılında ise perakende sektörüne geçerek devam etti. Perakende kariyerinde multidisipliner tecrübeye sahip olan Göçken, Ürün Yönetimi, Marka Yönetimi, Planlama, E-ticaret, Satış ve Pazarlama departmanlarında yöneticilik yaptı. Hatemoğlu, Colin’s, Converse, Superstep, Hemington ve Knitss markalarında direktör ve üst düzey yönetici pozisyonlarında görev aldı. Lisans derecesini İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden aldıktan sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Pazarlama ve Lojistik yönetimi alanında yüksek lisans yapmıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz