Ana Sayfa AVM Miniklerden Anneler Günü’ne tatlı sürpriz

Miniklerden Anneler Günü’ne tatlı sürpriz

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’ne özel olarak düzenlediği kalpli pasta yapım atölyesi ile dolu dolu bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Pasta şefi eşliğinde gerçekleşen atölyede çocuklar, annelerine kalpli pastalar hazırlayıp özel kutularda paketleyerek kendi elleriyle yapılmış hediyelerini sundular.

Nevçarşı Alışveriş Merkezi, 12 Mayıs Pazar günü, Anneler Günü’ne özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Kalpli Pasta Yapımı Atölyesi, çocuklar ve anneler için dopdolu bir günün kapılarını araladı. Pasta şefi rehberliğinde gerçekleşen bu özel etkinlik, anneler ve çocukları arasında sevgi dolu anların yaşandığı unutulmaz bir deneyim sunarak kalpleri ısıttı.

Etkinlik, saat 15.00, 16.30 ve 18.00 olmak üzere üç seans halinde düzenlendi. Her seans, çocuklar için eşsiz bir fırsat sunarak annelerine özel bir sürpriz hazırlama şansı verdi. Pasta şefi eşliğinde adım adım ilerleyen çocuklar, kalpli pastaları anneleri için özel olarak hazırladılar. Kalpli pasta yapımının inceliklerini öğrenen çocuklar, annelerine duydukları sevgiyi ve minneti tatlı bir şekilde ifade etmenin keyfini yaşadılar.

Çocuklar, kendi elleriyle hazırladıkları kalpli pastaları özel kutulara paketleyip süsledikten sonra annelerine hediye etmenin gururunu yaşadılar. Her bir pasta, sevgi dolu bir emeğin ve özenin simgesi olarak annelerin yüzlerinde mutluluk ve gurur dolu tebessümlere yol açtı. Anneler, bu anlamlı hediyelerle duygusal ve unutulmaz bir Anneler Günü yaşadılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz