Ana Sayfa İNDEKS Defacto DeFacto Mısır’daki 32’nci mağazasını açtı

DeFacto Mısır’daki 32’nci mağazasını açtı

Global moda markası DeFacto, yurt içi ve yurt dışındaki kararlı büyümesini sürdürüyor. 100 ülkede “Ulaşılabilir Moda” anlayışıyla her yaşa ve her tarza hitap eden DeFacto, Mısır’daki mağaza sayısını 32’ye yükseltti.

Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada karşılayabilme anlayışıyla ev giyiminden ayakkabıya, aksesuardan iç giyime kadar birçok farklı kategoride binlerce ürünü bir arada sunan DeFacto, kaliteli ve özgün tasarımlarını dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerle buluşturmak için mağaza yatırımlarına devam ediyor. 100 ülkede 500’e yakın mağazasıyla faaliyet gösteren global moda markası, Mısır’daki 32’nci mağazasını açtı.

Dünyanın dört bir yanındaki mağaza sayısını her geçen gün artıran DeFacto, Mısır’ın başkenti Kahire’deki D5 MALL’da hizmete giren mağazasıyla 1.395 metrekarelik alanda Mısırlıları moda ile buluşturacak. Mısır’da toplam 29.219 metrekareden fazla satış alanına ulaşan DeFacto, yeni mağazasında da müşterilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada karşılayacak.

Asya’dan Avrupa’ya kadar 6 farklı kıtada milyonlarca müşterinin hayatına dokunan DeFacto, yurt içi ve yurt dışı mağazalarına yenilerini eklemeye devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz