Ana Sayfa Kitap-Müzik İki Limon Satsam Daha İyi raflarda!

İki Limon Satsam Daha İyi raflarda!

İki Limon Satsam Daha İyi raflarda yerini aldı. İş dünyasının başarılı isimlerinden Dr. Nurdan Tümbek Tekeoğlu’nun yeni kitabı İki Limon Satsam Daha İyi, satış ve pazarlama stratejileri konusunda önemli bilgi ve deneyimlere yer veriyor.

İş dünyasının ünlü ve başarılı girişimcilerinden Dr. Nurdan Tümbek Tekeoğlu’nun satış ve pazarlama stratejilerini kaleme aldığı Destek Yayınları’ndan çıkan kitabı “İki Limon Satsam Daha İyi”, okuyucusuyla buluştu. Kendisini sıkı bir networkçü ve sivil toplumcu olarak tanımlayan akademisyen yazar, uzun yıllar perakende sektöründe üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra “ikinci bahar” olarak tanımladığı film yapımcılığını büyük bir keyifle sürdürüyor. Destek Yayınları tarafından piyasaya çıkarılan kitap, iş ve ticaret dünyasında kariyer ve başarı hedefleyenler için önemli stratejiler ve saptamalarla dolu gerçek bir rehber niteliğinde…

ikilimonsatsamdahaiyiKitabın arka kapak yazısı şöyle;

“Nurdan; savaşçı kadınlardan… Çalışkan, üretken, meraklı, yaratıcı, yapıcı, değer bilen, teşekkür etmeyi bilen ve de bu kitapta bu yaşa kadar iş hayatında öğrendiklerini gençler ve bizlerle paylaşacak kadar samimi, cesur, gerçekçi ve yol gösterici… Böyle sahici kadın rol modellerine ne kadar çok ihtiyacımız var. Helal olsun arkadaşım, yolun açık olsun, savaşa devam.”
Leyla Alaton

Nurdan’ı 1990’lı yıllarda Alay Köşkü’nün restorasyonu için Egebank ile bir sözleşme yaparken tanıdım. Bu sürece kendisi önayak oldu. Banka yönetimini ikna etti. Azimli, çalışkan bir profesyoneldi. Oğlak burcundan olmamız bizi daha da yakınlaştırdı. Nurdan her zaman projeleri ve çalışmaları ile takdirimi topladı. Kendisine başarılarının devamını diliyorum. Onu daha iyi tanımak için bu kitap iyi bir fırsat.
Çiğdem Simavi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz