Ana Sayfa Kitap-Müzik “AVM Çağı ve Yeni Normal” çıktı

“AVM Çağı ve Yeni Normal” çıktı

S. Soner Selçuklu’nun 7. kitabı “AVM Çağı ve Yeni Normal” Parma Kitap tarafından yayımlandı.

S. Soner Selçuklu tarafından kaleme alınan, ENS Danışmanlık AVM Yönetim ve Kiralama Hizmetleri tarafından AVM ve perakende sektörlerine kültür hizmeti olarak derleyip dağıtımını üstlendiği “AVM Çağı ve Yeni Normal”, okurlarıyla buluştu.

Parma Kitap tarafından basımı gerçekleşen S. Soner Selçuklu’nun 7. kitabı “AVM Çağı ve Yeni Normal”, Selçuklu’nun 2017-2022 yılları arasında kaleme aldığı denemelerden oluşuyor. Modern dünyamızın her krizle değişen, yeniden biçimlenen ve genişleyen karmaşık iş ve insan ilişkilerinin masaya yatırıldığı kitapta Selçuklu, AVM çağında pandemi deneyimiyle birlikte perakende sektöründeki yeni yönelimlere, kurumsallaşma sorunlarına, insan kaynakları yönetimine dair deneyime dayalı ufuk açıcı fikirler ilgiyle okunacak.

ENS Danışmanlık Genel Müdürü Emre Şen, kitabın arka kapağında şunları belirtiyor:

“Soner Selçuklu’nun bugüne kadar girişimcilik, şirket kültürü, kurumsallaşma ve yönetim konularında altı kitabı okurlarıyla buluştu. Ayrıca çeşitli ortamlarda yüzlerce makalesi yer aldı. Tüm kitaplarında gözlemlerinin, tecrübelerinin, analizlerinin, farklı bakış açılarının detaylarda boğulmadan yalın ifade edilmesi, akıcılığı sürekli kılıyor. Kitaplarının sayfaları arasında gezerken iş ve özel hayatımızın farklı anlarında kulaklarımıza üflenen adeta birer sufle değerinde çağrışımlarla karşılaşıyorsunuz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz