Ana Sayfa Gündem Eğlence Ödülleri yarışmasına ilgi büyük

Eğlence Ödülleri yarışmasına ilgi büyük

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından Atrax Fuarı kapsamında düzenlenen ve ‘Eğlencenin Yıldızları’, ‘Sektörün Yıldızları’, ‘Fuarın Yıldızları’, ‘Tema Yıldızları’ olmak üzere 4 ana başlıktan oluşan Shining Star Awards – Eğlence Ödülleri yarışması 5 aylık başvuru süresinde yoğun ilgi gördü. 25 Ekim’de sona eren başvuru tarihinin ardından jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu katılımcılar ödüllerini 2 Aralık Cuma günü Crowne Plaza Florya’da alacaklar. Eğlence ve rekreasyon sektörünün tek ihtisas fuarı olan Atrax kapsamında düzenlenen Shining Star Awards – Eğlence Ödülleri yarışması, İstanbul Akvaryum – Aqua Florya – Crowne Plaza Florya sponsorluğunda gerçekleşecek.
Eğlence temalı projeleri değerlendirerek ödüllendirmek ve halkın ilgisini bu alanlara çekebilmek amacıyla 4. kez düzenlenen Shining Star Awards – Eğlence Ödülleri yarışması bu yıl da sektörün “En”lerini belirleyen prestijli bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor. Kazanan ve katılan yarışmacılara hatırı sayılır katma değerler sağlayan yarışmanın içeriğinde, Atrax Fuarı’nın bu yılki ana teması olan “Sporcu Şehirler Daha Eğlenceli” ile uyumlu olarak ‘Yılın Sporcu Şehri’, ‘Yılın Sporcu İlçesi’, ‘Yılın Spor Etkinliği’ ve ‘Yılın Spor Destekçisi’ gibi yeni ödül dalları bulunuyor.

Eğlenceyi doruğa çıkaran “Yeni En”ler ödülleri toplayacak
Shining Star Awards bu yıl bizi geleneksel eğlence kültürümüzün en önemli ve en köklü parçası olan lunaparklarla tekrar buluşturuyor. Geçmişten günümüze sürekli yenilenerek ulaşmayı başaran lunaparklar bu yıl yeni eklenen ‘En Başarılı Lunapark Eğlence Alanı’ dalında ne kadar eğlenceli olduklarını gösterme fırsatı bulacak. Bir diğer yeni ödül dalı olan ‘En Başarılı Su Parkı’ ise eğlence tesislerinin, otellerin ve aquaparkların yaz aylarında hem eğlendiren hem de serinleten projelerini ödüllendirecek.

“Sektörün Yıldızları” kategorisinde En Başarılı Yeni Ürün, En Başarılı Festival, En Başarılı Etkinlik ve eğlence sektöründe Yılın Girişimcisi belirlenecek.

“Eğlencenin Yıldızları” kategorisinde; En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi, En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi, En Başarılı Lunapark Eğlence Alanı, En Başarılı Su Parkı, En Başarılı AVM Eğlence Alanı, En Başarılı Belediye Parkı, En Başarılı Müze ve Ören Yeri, En Başarılı Temalı Konut Projesi ve Yıldızlı Proje değerlendirilecek.

2016 Tema Yıldızları kategorisinde Yılın Sporcu Şehri, Yılın Sporcu İlçesi, Yılın Spor Etkinliği ve Yılın Spor Destekçisi yarışma sonucu ödül alma şansına sahip olacak. Fuarın Yıldızları kategorisinde ise Atrax 2016 Fuarı’nda yer alan Fuarın Yıldız Standı ve Fuarın Yıldız Ürünü ödüllendirilecek.

2015 yılında ‘Eğlence Ödülleri’ni kazananlar

En Başarılı Temalı Açık Alan Eğlence Merkezi: Podyumpark
En Başarılı Temalı Kapalı Alan Eğlence Merkezi: İstanbul Akvaryum
En Başarılı Avm Eğlence Alanı: Viaport Marina
En Başarılı Belediye Parkı: Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
En Başarılı Müze ve Ören Yeri: Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
En Başarılı Müze ve Ören Yeri: Anadolu Medeniyetleri Müzesi, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı
Yıldızlı Proje: Çayderesi Rekreasyon Alanı Projesi, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
Yıldızlı Proje: Masal Parkı, Osmaniye Belediyesi
En Başarılı Yeni Ürün: Playmotion F1 Replicar, Fullbody – AMEGA,
En Başarılı Festival: Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali, Büyükçekmece Belediyesi
En Başarılı Festival: Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi
En Başarılı Etkinlik: Legoland Discovery Centre, İstanbul Sualtı Dünyası
Yılın Girişimcisi: VIA GYO
Fuarın Yıldız Standı: Outdoor Factory ile Açıkhava Fabrikası
Fuarın Yıldız Ürünü: Skyler ile Dof Robotics
Jüri Özel Ödülü: Konya Büyükşehir Belediyesi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz