Ana Sayfa Yiyecek-İçecek The Pidde’s ilk şubesini Bebek’te açtı

The Pidde’s ilk şubesini Bebek’te açtı

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti pide, yeniden yorumlanan tatlarıyla Bebek’te! Bildiğiniz pideyi bilmediğiniz bir lezzette sunan The Pidde’s ilk şubesini Bebek’te açtı.

Geleneksel lezzetimiz pidenin en iyisi, uluslararası standartlara ve günümüz sağlıklı yaşam trendlerine uygun tarifleriyle, yeni adresinde İstanbullularla buluştu. Son yıllarda gastronomi sektöründeki yatırımlarla tüm dünyada dikkat çeken şehirler arasında yer alan İstanbul, yeni bir restoran zincirinin ilk halkasına daha ev sahipliği yapıyor. QT Holding’in gıda sektöründe farklı yatırımlarla faaliyetlerini sürdüren iştiraklerinden QT Food, ilk restoran yatırımı The Piddes’i Bebek’te açtı. Pideye gurme bir yorum getiren The Piddes’in alametifarikası ise çıtır çıtır olması.

Pideyi, yenilikçi ve geleneksel 14 farklı yorumla sunan The Pidde’s, misafirlerine lezzet dolu bir deneyimin kapılarını aralıyor. Yaklaşık sekiz ay süren Ar-Ge çalışmalarının sonucu ortaya çıkan ve bildiğiniz tatları, farklı birer lezzete dönüştüren pideler, Türkiye’nin en ünlü ustaları tarafından hazırlandı. Her biri vazgeçilmez olmaya aday tatların yer aldığında menüsünde Pidde’s Fajitas, Sebze Carpaccio, Ispanaklı Green Festival, Beğendi QT Special, Anatolian Dream, Kaşarlı Vegetarian gibi farklı lezzetler yer alıyor. Yöresel lezzetimiz pideye getirdiği gurme yorumuyla fark yaratan The Pidde’s, sadece menüsüyle değil, sunduğu ortamdan servisine, restorandaki her detayla farklı bir tecrübe vadediyor.

Gün boyunca tüm öğünlere eşlik eden The Pidde’s, kahvaltı saatlerine özel hazırlanan pideleriyle de unutulmayacak bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Özel reçetelerle hazırlanan kış çorbaları ve salataları da öne çıkan lezzetleri arasında yer alan The Pidde’s evlere servis hizmeti de sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz