Ana Sayfa Marka-Mağaza Eyüp Sabri Tuncer’in ilk mağazası İstanbul’da

Eyüp Sabri Tuncer’in ilk mağazası İstanbul’da

Eyüp Sabri Tuncer İstanbul’daki ilk mağazasını Karaköy Mumhane Caddesi üzerinde açtı. Karaköy’ün etkileyici tarihi dokusuna uygun olarak düzenlenen bu mağazada markanın tüm ürünlerini bir arada bulmak mümkün.

Eyüp Sabri Tuncer’in ilk mağazası İstanbul’da açıldı. Her zaman müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunma ilkesiyle hareket eden ve bu amaçla ürünlerini kendi online alışveriş sitesinden, kendi mağazalarından ve bazı seçkin satış noktalarından daha cazip fiyatlarla tüketiciye ulaştırmayı tercih eden Eyüp Sabri Tuncer, Ankara’dan sonra ikinci mağazasını İstanbul’da açtı. 92 yıllık tecrübesiyle Türkiye‘de kokunun duayeni olarak kabul edilen Eyüp Sabri Tuncer tarafından üretilen EST 1923 ürünleri de artık Karaköy mağazasında tüketicilere keyifli bir alışveriş imkanı sunacak.

eyup-sabri-tuncer-karakoyEyüp Sabri Tuncer’in 670’i aşkın ürünü ayrıca, Ankara Ulus’ta bulunan 120 metrekarelik satış mağazasının ve online satış mağazasının yanı sıra İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, Antalya Gazipaşa, Bodrum ve Dalaman gibi Türkiye’nin dışa açılan kapıları olan hava limanlarının Duty Free alanlarında ve seyahatini deniz üzerinden yürütenler için Galataport ve BTA’larda da dünya markaları ile bir arada tüketicilerine ulaşıyor.

670’i aşkın ürün çeşidiyle ile yurtiçi ve yurtdışında yaşamın her köşesine ferahlık ve tazelik yaymaya 92 yıldır devam eden Eyüp Sabri Tuncer 90’lı yıllardan itibaren Türkiye sınırlarının ötesine de ulaşıyor. EST1923 serisi ürünler Kosova, Umman ve Suudi Arabistan Duty Free mağazalarında uluslararası tüketiciyle buluşuyor. EST 1923 markasının çıkış noktası olan uluslararası pazarlara açılarak bir dünya markası olma vizyonu çerçevesinde Eyüp Sabri Tuncer, gelecek 10 yılda Amerika’ya ve Avrupa ülkelerine yaptığı ihracatı da arttırmayı hedefliyor.

eyup-sabri-tuncer-Engin_TuncerEyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Engin Tuncer, İstanbul’daki ilk mağazalarını neden Karaköy’e açtıkları konusunda şöyle konuştu: “Bu bölgeyi seçmemizdeki en önemli nedenlerin başında, bölgenin tarihi dokusunun yanı sıra ulaşım ağı ile dünyaya açılan bir kapı niteliğinde olması ve turistik cazibesi geliyor. İstanbul’un en eski ticaret merkezlerinden biri Karaköy, turistik ve gezilip görülmesi gereken bir yer olmasının yanı sıra, kültürel dokusu ve hikâyeleriyle de benzersiz. Bu bölge hem güzelliği, hem de bankaları, iş hanları ve ticari önemiyle yaşamın bir parçası olmaya hala devam ediyor. Biz de 92 yıllık geçmişe sahip bir kuruluş olarak bu bölgedeki tarihi bir binayı dokusuna uygun şekilde restore edip bir Eyüp Sabri Tuncer mağazasına dönüştürdük. Tüm ürün gamının yer alacağı bir nokta olarak planladığımız bu mağaza ile gerek halkımızı gerekse de turistleri Türkiye’nin en köklü ve geleneksel kozmetik markasıyla buluşturuyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz