Ana Sayfa İNDEKS Akasya Acıbadem Tekeoğlu, Akasya Acıbadem D&R’da

Tekeoğlu, Akasya Acıbadem D&R’da

Yrd. Doç. Dr. Nurdan Tümbek Tekeoğlu, Akasya Acıbadem D&R’da “İki Limon Satsam Daha İyi” adlı yeni kitabını imzalayacak.

Uzun yıllar dünyanın en büyük perakende zincirlerinden birinin Türkiye temsilciliğini yürüten, İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nurdan Tümbek Tekeoğlu, “İki Limon Satsam Daha İyi” adlı yeni kitabıyla 17 Ekim günü saat 14.00’de Akasya Acıbadem D&R mağazasında okuyucularıyla buluşacak.

İş dünyasının ünlü ve başarılı girişimcilerinden Yrd. Doç. Dr. Nurdan Tümbek Tekeoğlu’nun satış ve pazarlama stratejilerini kaleme aldığı kitabı “İki Limon Satsam Daha İyi”, okuyucusuyla buluştu. Kendisini “sıkı bir networkçü ve sivil toplumcu olarak” tanımlayan Tekeoğlu’nun Destek Yayınları tarafından yayınlanan kitabı, iş ve ticaret dünyasında kariyer hedefleyenler için önemli stratejiler ve saptamalarla dolu gerçek bir rehber niteliği taşıyor.

Ünlü yazar ve akademisyen Yrd. Doç. Dr. Nurdan Tümbek Tekeoğlu, 17 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’de Akasya Acıbadem D&R’da kitaplarını imzalayacak, okuyucularıyla iş dünyasında başarının sırlarıyla ilgili sohbet edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz