Ana Sayfa Hizmet-Tedarik Bounty’den hızlı saha bilgisi

Bounty’den hızlı saha bilgisi

Sahadan veri toplaması gereken firmalar ile bu veriyi onlar için toplayabilecek olan akıllı telefon kullanıcılarını bir araya getiren Twentify’ın uygulaması Bounty ile veri toplamak şirketlere maliyet ve zaman tasarrufu sağlıyor.

Twentify, Bounty uygulaması ile kitle kaynağın (crowdsourcing) gücünden faydalanarak sahadaki veriyi tüm Türkiye’deki kullanıcıları ile birkaç gün hatta saatler içerisinde toplayıp müşterilerine teslim edebiliyor. Kullanıcılarına “Sincap” lakabı veren Bounty uygulaması aynı zamanda yeni bir iş kolu da yaratıyor. Özellikle 18 ile 25 yaş arasındaki gençlerden oluşan 50 bini aşkın sayıda kullanıcıya sahip Bounty uygulamasını, Android ve iOS akıllı telefon sahibi herkes ücretsiz olarak indirebiliyor ve şirketler nezdinde açılan basit saha görevlerini gerçekleştirerek ek gelir elde edebiliyor.

Twentify Kurucu Ortağı İlker İnanç, Twentify’ı, Çağlar Bozkurt ve Tolga Bakkaloğlu ile birlikte, TRPE Venture Partners’tan aldığımız bir milyon dolarlık yatırımla Şubat 2014’te kurduk. İlham konumuz Crowdsourcing (kitle kaynak), nicelik olarak büyük sayılardaki insan topluluklarının ortak bir işi yapmak için kullanılmasını ifade ediyor. Günümüzde sürdürülebilirliği hedefleyen şirketlerin ilk öğrenmesi gereken uygulamalardan biri olduğunu düşünüyorum. Çünkü insandan daha değerli hiçbir kaynak yok ve rakiplerinize göre zaman çok değerli. Twentify olarak bizim de kitle kaynağın gücü ve teknolojiden aldığımız ilham ile kurduğumuz bu platform, şirketlere yüksek oranda verimlilik sağlıyor ve aynı zamanda özellikle gençlere ve dışarıda verilen görevleri yerine getirebileceğine inanan herkese ek gelir olanağı sunuyor. Uygulama üzerinde açılan saha görevleri tamamlandıkça, hem şirketlerin talep ettikleri veriler çok kısa bir zaman dilimi içerisinde toplanıyor, hem de verileri toplayan kullanıcılar nakit para kazanıyorlar.

Kurumsal müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz bir web panelimiz var. Bu panelde müşterilerimiz projelerini gerçek zamanlı takip edebiliyor, böylece ihtiyaç duydukları an aksiyon alabilme esnekliğine sahip oluyorlar. Toplanan verinin istenilen formatta anlık olarak görülebilme özelliğinin yanı sıra, proje bitiminde yine bu veriyi anlamlandırıp rapor halinde müşterilerimize iletiyoruz. Gıdadan bankacılığa, perakendeden teknolojiye kadar alanında öncü birçok firmaya hizmet veriyoruz. Kurulduğumuz 2014 senesinden bugüne kadar toplamda 35’den fazla markaya, sahadaki 50 bin kadar kullanıcı sayesinde 200’den fazla proje gerçekleştirdik” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz