Ana Sayfa Marka-Mağaza PowerPuff Girls oyuncakları Türkiye’de

PowerPuff Girls oyuncakları Türkiye’de

Cartoon Network’ün sevilen çizgi filmi PowerPuff Girls muhteşem oyuncaklarıyla artık Türkiye’de. Güzel şehirlerini korumak için kötülere karşı mücadele eden Blossom, Bubbles ve Buttercup’ın çift taraflı oyun setleri, birbirinden renkli interaktif peluşları ve daha birçok oyuncağı Toyzz Shop oyuncak mağazalarında raflardaki yerlerini aldı.

Cartoon Network’te hafta içi 15.30 ve hafta sonları 14.00’te yayınlanan PowerPuff Girls şimdi birbirinden renkli, eğlenceli ve çok fonksiyonlu oyuncaklarıyla çocukların hayal gücünü tetikleyecek. PowerPuff Girls, tüm sevimlilikleriyle Toyzz Shop oyuncak mağazalarında çocukları bekliyor.

Çocuklar artık, sevilen PowerPuff Girls karakterlerini anahtarlık ile her yere taşıyıp, Blossom, Bubbles ve Buttercup’ın yumuşacık peluşları ile oynayabilecek. PowerPuff Aura araç setleri ile dünyayı kurtarıp, yatak odasından laboratuvara dönüşen muhteşem oyun setiyle PowerPuff Girls sahnelerini canlandırabilecek. Aynı zamanda birbirinden sevimli ve yetenekli PowerPuff kızlarının interaktif peluşları ile seslerini kaydedip, söylediklerini tekrar etmesini sağlayabilecek.

Profesör Utonium ve efsane kötü karakter Mojo Jojo’nun da yer aldığı oyuncaklar çok sayıda özelliğe ve fonksiyona sahip. Özellikle çift taraflı oyun setleri, çocukların oynarken yaratıcı düşünmesini de destekleyecek.

Mikro sitesiyle 2 milyondan fazla ziyaret edilen Powerpuff Girls, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Çizgi dizinin aplikasyonu PowerPuff Yourself ile 8 binden fazla kişi kendi Powerpuff avatarını paylaştı. Powerpuff Girls yeni maceralar ile hafta içi her gün 15.30, hafta sonu ise 14.00’da Cartoon Network ekranlarında hayranlarını bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz