Ana Sayfa AVM Forum İstanbul, AnadoluJet ile uçuruyor

Forum İstanbul, AnadoluJet ile uçuruyor

Forum İstanbul’da 17 – 28 Şubat tarihlerinde yapılacak olan 750 TL- 1.249 TL arası alışverişlerde tek yön, 1.250TL ve üzeri alışverişlerde gidiş-dönüş tüm yurt içi uçuşlarında geçerli AnadoluJet uçak bileti hediye ediliyor.

Zengin marka karması ve çocuk, aile, genç her yaştaki ziyaretçisine sunduğu özel eğlence alanlarıyla Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum İstanbul, alışveriş keyfinizi müthiş bir kampanya ile artırıyor. Kampanya kapsamında 17-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Forum İstanbul içindeki tüm mağazalardan maksimum 5 adet fiş/fatura ile yapılacak olan 750 -1.249 TL arası alışverişlerde tek yön, 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde gidiş–dönüş tüm yurt içi uçuşlarında geçerli AnadoluJet uçak bileti hediye veriliyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen katılımcıların Google Play ve App Store üzerinden indirebilecekleri MyForum uygulamasına sahip olmaları ve alışveriş fişlerini kampanya danışma noktasına getirerek ibraz etmeleri gerekiyor. İbraz edilen fişlerin karşılığında alınacak kampanya bilet kodunu içeren kupon ile www.anadolujet.com sayfası üzerinden kampanya kodu girilerek gidiş-dönüş/tek yön uçuşta her şey dahil 1 TL sabit fiyattan yararlanılabilecek. Kampanyadan yararlanmak için biletlemenin 17 Şubat – 5 Mart 2017 tarihleri arasında yapılması gerekiyor. Kampanya biletleri ise 12 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz