Ana Sayfa Gündem Paşabahçe Mağazaları’na İtalya’dan ödül

Paşabahçe Mağazaları’na İtalya’dan ödül

Türkiye’de tüketicilerin gönlünde taht kuran perakende zinciri Paşabahçe Mağazaları, İtalya’nın Milano kentinde yaptığı mağaza yatırımı ile Lombardiya Yatırım Ajansı tarafından ödüle layık görüldü.

Paşabahçe Mağazaları’na İtalya’dan ödül geldi. Türkiye’nin sevilen markası Paşabahçe Mağazaları, İtalya’nın Milano şehrinde yaptığı mağaza yatırımının bölgeye kattığı değer nedeniyle İtalya’da ödüle layık görüldü. Lombardiya Bölgesi’nin Yatırım Ajansı, “2015 Lombardiya Perakende Yatırım Ödülü”nü Paşabahçe Mağazaları’na verdi.

Paşabahçe Mağazaları’na ödül veren Lombardiya Yatırım Ajansı’nın temsil ettiği Lombardiya Bölgesi İtalya’nın tarım ve endüstri alanındaki en zengin bölgesini oluşturuyor. Lombardiya, aralarında Milano’nun da yer aldığı 12 şehirden oluşuyor.

Milano’daki mağaza yatırımının İtalya’da çok olumlu karşılanmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, “Bu yıl Nisan ayında Milano’da açtığımız mağaza ile bizim için önemli bir adım attık. Milano mağazamızın performansından oldukça memnunuz. Bu deneyim bizim yurt dışında büyüme ve yeni mağazalar açma iştahımızı artırdı. Paşabahçe Mağazaları’nın başarısının bu gibi ödüllerle vurgulanması da bize ayrı bir mutluluk veriyor” dedi.

pasabahce-muduru-esra-.tokel
Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel

Paşabahçe Mağazaları, Milano Mağazası’nı bu yıl; Versace, Gucci, Hermes, Louis Vuitton, Armani gibi dünyanın en ünlü markalarının da bulunduğu bölgede açtı. Tasarım ve modanın kalbi olmasının yanı sıra önemli bir turizm şehri de olan Milano’daki Paşabahçe mağazası, açıldığı ilk günden bu yana sadece İtalyanlardan değil, turistlerden de büyük ilgi görüyor.

Yaklaşık 500 metrekare alana sahip bulunan mağazada “Yaşam” ve “Butik” konseptleriyle 2 bini aşkın ürün yer alıyor. “Yaşam” ve “Butik” konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye’de 12 kentte 49 lokasyonda ve İtalya’nın Milano kentinde olmak üzere toplam 50 mağaza ile hizmet veriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz