Ana Sayfa İNDEKS Aqua Florya AVM ‘Nerede Yaşam Varsa, Orada Umut Vardır’ sergisi Aqua Florya’da

‘Nerede Yaşam Varsa, Orada Umut Vardır’ sergisi Aqua Florya’da

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Aqua Florya Alışveriş Merkezi “Nerede Yaşam Varsa, Orada Umut Vardır” isimli fotoğraf sergisini ziyaretçileri ile buluşturuyor.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), toplumun çocukluk kanserleri hakkında bilinçlenmesini sağlamak ve hastalıkta erken teşhisin önemine dair farkındalık yaratmak adına, ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un desteği ile bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Ahmet Mümtaz Taylan, Altan Gördüm, Keremcem, Özgün, Irmak Ünal, Akasya Asıltürkmen, Zeynep Köse ve Açelya Elmas gibi ünlü sanatçıların yer aldığı “Nerede Yaşam Varsa, Orada Umut Vardır” isimli fotoğraf sergisi 6 Mart Pazartesi Günü Aqua Florya AVM’de ziyaretçilere açılıyor.

2000 yılında maddi sorunları nedeniyle kanser tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine destek sağlamak amacıyla kurulan KAÇUV, Çocukluk Çağı Kanseri Farkındalık Günü etkinlikleri kapsamında özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor.

Sergi de KAÇUV’a destek olmak ve 15 Şubat Çocukluk Çağı Kanseri Farkındalığı yaratmak adına gönüllü olan Ahmet Mümtaz Taylan, Altan Gördüm, Keremcem, Özgün, Irmak Ünal, Akasya Asıltürkmen, Zeynep Köse ve Açelya Elmas’ın yer aldı. Sanatçılar hayatlarında iz bırakan kahramanlar çerçevesinde ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut’un objektifine poz verdi.

15 Şubat Çocukluk Çağı Kanseri farkındalığı kapsamında hayaller, umutlar ve unutulmayan anlarla beraber çocukluk hayallerimizin hayatımızdaki yerine dikkat çekmeye çalışılan sanatçılar şu anki yaşamlarını şekillendirmelerinde çocukluklarından nasıl beslendiklerini fotoğraflara aktardılar.

KAÇUV ev sahipliğiyle Mehmet Turgut ve 8 sanatçının desteğiyle hayata geçirilen “Nerede Yaşam Varsa, Orada Umut Vardır” fotoğraf sergisi, 6 Mart-20 Mart 2017 tarihleri arasında Aqua Florya Alışveriş Merkezi’nde ziyaret edilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz