Ana Sayfa AVM Mis kokulu çiçekleriyle Palladium’a bahar geldi

Mis kokulu çiçekleriyle Palladium’a bahar geldi

JLL Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezlerinden Palladium Ataşehir, 27 Mart – 20 Nisan tarihleri arasındaki ‘Bahar Çiçeklendirmesi’ ile hayata keyif katmaya devam ediyor. AVM içerisindeki taze bahar çiçeklerinin muhteşem kokuları ve görüntüleri arasında gezinmek doğadaymış hissi yaratıyor

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezlerinden Palladium Ataşehir, baharı mis kokulu taze bahar çiçekleriyle karşılıyor. ‘Bahar Çiçeklendirmesi’ ile doğayı, AVM misafirlerinin yanıbaşına getiren Palladium, birbirinden güzel renkleri ve cezbedici kokulu çiçekleriyle, baharın keyfini yaşatıyor.

AVM içerisindeki lale, sümbül, açelya ve daha nice göz alıcı çiçekle birlikte kiraz ve limon ağacı gibi kokusuyla mest eden bitkiler, şehrin yoğun kaosundan çıkartıp keyifle stres atma fırsatı yaratıyor.

Gökkuşağı renklerinden oluşan canlı çiçeklerle karşılanacak olan misafirlerimiz, hoş kokulu çiçekler arasında keyifli bir gezinti yapacak ve rengarenk bitkilerle, baharın coşkusunu içlerinde hissedecekler.

Palladium Ataşehir’deki ‘Bahar Çiçeklendirmesi’, 27 Mart – 20 Nisan 2017 tarihleri arasında gezip görülebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz