Ana Sayfa Marka-Mağaza Paşabahçe’ye IF Design tasarım ödülü

Paşabahçe’ye IF Design tasarım ödülü

Şık ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken Paşabahçe, dünyanın en saygın tasarım ödüllerinden biri olan IF Design’dan Helio aydınlatma ürünüyle ödül aldı.

Tasarım alanındaki başarısını koleksiyonlarıyla gözler önüne seren Paşabahçe, ürünlerini ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.

Paşabahçe, modern görüntüsüyle dikkat çeken ve ürün tasarım sorumlusu Sinem Hallı’nın tasarladığı Helio aydınlatma ürünüyle dünyanın en saygın ve bağımsız ödül organizasyonlarından biri olan IF Design’dan ödülle döndü. Edison lambadan esinlenmiş zarif bir forma sahip olan Helio, bu sayede ışığı yumuşatıyor ve olduğundan daha büyük bir ışık formu yaratıyor. Tamamen camdan yapılmış olan Helio, tasarımıyla hem tüm elektrik aksamını akıllıca saklıyor hem de gerek işçilik gerekse malzemeden yana tasarruf sağlayarak çevre dostu bir yaklaşım sergiliyor.

1953 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen IF Design Ödülleri’nde dünyanın dört bir yanından binlerce ürün bu yıl marka ürün tasarımı, iletişim tasarımı, ambalaj tasarımı, iç mimari, profesyonel konsept ve hizmet tasarımı gibi kategorilerde yarıştı. IF Design 2017 ödül töreni, 10 Mart 2017 tarihinde Münih BMW Müzesi’nde 20 ülkeden 200’den fazla konuğun katılımıyla gerçekleşti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz