Ana Sayfa AVM 2017 dekorasyon trendleri Kanyon’da

2017 dekorasyon trendleri Kanyon’da

Mağaza seçkisi, geleneksel hale gelen yaratıcı etkinlikleri, misafirlerinin sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına cevap veren imkanları ile alışveriş deneyimini yaşam tarzı ile buluşturan Kanyon, bu kez dekorasyon trendlerini misafirleri ile buluşturuyor.

Her zaman yaratıcı etkinlikleri ile adından söz ettiren Kanyon, bu kez dekorasyon trendlerini misafirleri ile buluşturuyor. Aslı Yaşasın’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinlikte 2017 dekorasyon trendlerinden, kendi evinizin dekoratörü olmanız için gerekli ipuçlarına kadar pek çok önemli bilgi Kanyon misafirleri ile paylaşılacak.

Sizi motive eden kelimeyi, duygusunu, enerjisini duvarlarınıza, mutfağınıza, yastıklarınıza hatta paspaslarınıza taşıyabilir, hiçbir zaman eskimeyecek klasik parçalar ile evinizi düşündüğünüzden daha tarz hale getirebilirsiniz. Pastel renklerin evinize ve size yansıttığı huzurun yanı sıra, ortaya çıkardığı dengeyi gözlemleyebilir, doğru ahşap kullanımı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Evde düzenleme sanatının önemi ve bunun için yapılacaklar ile ilgili yeni bilgiler öğrenirken, yılın rengini evinize nasıl taşıyacağınızla ilgili önerileri dinleyebilirsiniz.

Eğer siz de evinizi yenilemek ve en son trendlerden beğendikleriniz ile dekorasyonunuzu güncellemek ve tasarım dünyasının trendlerini takip etmek istiyorsanız yepyeni dekorasyon fikirlerini 24-26 Mart tarihlerinde saat 12.00- 20.00 arasında Decotube Kanyon’da bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz