Ana Sayfa İNDEKS Levis Levi’s ile özel deneyim

Levi’s ile özel deneyim

Levi’s ile özel deneyim jeanseverlerle buluşuyor. Levi’s, içindeki modacıyı keşfetmek, jeanini kendi stiline ve tarzına göre kişiselleştirmek isteyenler için Beyoğlu Levi’s Mağazası’nda “Tailor Shop” köşesini açıyor.

Jean’ine kendi imzasını atmak isteyen moda tutkunları, çarşamba ve pazar günleri arasında, 16:00-20:00 saatleri arasında mağazada hazır bulunacak terzi eşliğinde, jeanleri üzerinde diledikleri değişiklikleri yaptırabilecekler.
Jeanseverler, en yeni ve en ileri kişiselleştirme trendleriyle donatılan Levi’s Tailor Shop’ta, harf ve yıldız şekilli yamalardan kumaş harflere, kişisel monogramdan retro örneklemelere kadar kültürel akımları ve söylemleri denimlerine taşıyabilecekler. Heyecanlı ve keyifli kişiselleştirme özelliği sunan Levi’s Tailor Shop’ta ayrıca, jean daraltma, kesme uygulamaları, sökük ve tamir hizmetleri de olacak.
Denimi doğru şekilde kişiselleştirmenin önemini vurgulayan ve denim tutkunlarının makasla kesilmişten daha öte otantik bir görünüş istediklerini belirten Regent Flagship Store Baş Terzisi Lizzie Radcliffe; “İster jean pantolonunuzu şorta dönüştürerek taze bir görünüş yakalayın ister süslerle jean ceketinizin yakalarını zenginleştirin, burada amaçladığımız gerçek stilinizi yansıtmanızı sağlamak. İşte tam bu noktada Levi’s terzileri devreye giriyor. Punk, pop, rock, hippy ya da indie, stiliniz ne olursa olsun Levi’s terzileri, Tailor Shop’ta size en iyi kişiselleştirilmiş ürünü yaratmanız için yardımcı olacaklar” dedi.
Tüketicilerin kendi tarzının yanı sıra farklı tarzları da keşfedebileceği ve keyifli bir deneyim yaşayacakları Beyoğlu’nda bulunan Levi’s Tailor Shop’ta kişiselleştirme servisi, 1-25 TL fiyat aralığıyla tüm yaz boyunca hizmet verecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz