Ana Sayfa Marka-Mağaza Efsane takımın forması Puma’dan

Efsane takımın forması Puma’dan

Puma 2015-2016 Arsenal İç Saha Formalarını satışa sunuyor. Efsane takımın forması geleneksel Arsenal renklerini modern tasarım ve üstün performans gücüyle buluşturuyor.

Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, Arsenal 2015-2016 iç saha formalarını satışa sunuyor. Yeni forma, Arsenal’in geleneksel iç saha renklerini modern tasarım çizgileriyle buluştururken ilk kez sezon öncesi hazırlık dönemi olan Temmuz ayında sahalara çıkıyor.

Formanın kırmızı ve beyaz çizgileri, Gunnerlar’ın 1933 yılında giydiği klasik renklere sadık kalıyor. Enine çizgiler taşıyan Kırmızı renkli ana gövde Gunnerlar’ın geleneklerini temsil ederken, forma hakim yaka çevresindeki altın renkli detaylarıyla dikkat çekiyor. PUMA’nın klasik Form Strip desenini taşıyan beyaz kollar, ince bir kırmızı şeritle tamamlanarak cildin hava almasını sağlayan ağ doku içeriyor.

Arsenal’in orta saha maestrosu ve PUMA oyuncusu Santi Cazorla yeni iç saha formasıyla ilgili olarak, “Yeni formaların geleneksel, klasik bir tasarımı var. Bu Arsenal için çok önemli. PUMA’nın geleneksel renklerimizi etkileyici bir dizayn ve rahatlığı, performansı artıran materyallerle birleştirmesi çok hoşuma gitti. Taraftarların da yeni formaları çok beğeneceğinden eminim. Sezon öncesi dönemde ilk kez yeşil sahada giymek için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

Puma’nın, merkezine taraftarları yerleştirdiği 2015-2016 Arsenal Kampanyası, taraftarların takımın motivasyon ve enerjisi üzerindeki etkisinin büyüklüğünü ve önemini temsil ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz