Ana Sayfa İNDEKS Koçtaş Koçtaş ve Hopi güçlerini birleştirdi

Koçtaş ve Hopi güçlerini birleştirdi

Türkiye’de ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, alışverişin app’i Hopi’nin üye markası oldu. Koçtaş ve Hopi, işbirliklerine 200 TL ve üzeri alışverişe 40 Paracık kazandıran lansman kampanyasıyla start veriyor.

Alışveriş’in app’i Hopi, Türkiye’nin ev geliştirme perakendeciliğindeki lider markası Koçtaş’la işbirliği yaptı. İşbirliği kapsamında Hopi’nin üye markaları arasına katılan Koçtaş, Hopi’lilere Paracık kazandıracak. Akıllı telefonuna Hopi indiren herkes, 24 Temmuz’a kadar Koçtaş’tan yapacağı 200 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL değerinde 40 Paracık’ın sahibi olacak.

Evlenenler ve evini yenileyenler için fırsat

Koçtaş’la işbirliğini çok doğru bir zamanda yaptıklarını vurgulayan Hopi Genel Müdürü Onur Erbay, “Bahar ve yaz ayları, yaşam alanlarının en yoğun şekilde yenilendiği dönemler. Mezuniyet sonrası iş hayatına adım atan ve yeni ev açan gençler, evlenenler, tatil için yazlıklarına gidenler… Herkesin yolu mutlaka Koçtaş’tan geçiyor. Koçtaş’la işbirliğimizin ev, ofis, bahçe alışverişinin yoğunlaştığı bu döneme denk gelmesinden son derece memnunuz” diye konuştu.

Hopi’nin 3,6 milyon üyesinin olduğunu sözlerine ekleyen Erbay şunları ifade etti:

“Koçtaş işbirliğiyle birlikte bu sayının daha da büyüyeceğine inanıyoruz. Üyelerimizden her gün 250 bini Hopi’sine bakıyor, her gün 50 bini Hopi’siyle alışverişe çıkıyor. Koçtaş işbirliğiyle birlikte Hopi’yle alışveriş yapılabilen sektörlere bir yenisi daha eklendi. Bundan sonraki hedefimiz akaryakıt sektöründe Hopi’li alışverişi başlatmak. Böylece müşterilerimizin her alandaki alışveriş ihtiyacına yanıt verebileceğiz.”

Hopi’yle bir yılda yapılan alışverişlerin toplam hacmi 2 milyar TL’ye ulaştı. Hopi, üyelerine alışverişlerinden 120 milyon TL değerinde Paracık kazandırdı. Hopi, katlanarak harcanan Paracık’lar sayesinde müşterilerin alım gücünü 170 milyon TL değerinde artırdı.

“Dijital dönüşüme önem veriyoruz”

Hopi’yle yaptıkları işbirliği sayesinde hem Koçtaş müşterilerinin memnuniyetini daha da artıracaklarını hem de yeni müşteri kazanacaklarını belirten Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu şunları ifade etti:

“Müşteri memnuniyetini daima en üst düzeye çıkartma hedefiyle çalışan bir markayız. Vizyonumuz çerçevesinde müşterilerimizin daha kaliteli hizmet almaları için yeni trendleri takip ediyor; hizmetlerimizi ve ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Perakende dünyasında farklılaşmak için dijital dönüşüme ve yeni nesil müşterilerin beklentilerine uyum sağlamak gerekiyor. Hopi işbirliği ile müşterilerimize kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Paracık kazanma ve Paracık’ları katlayarak harcama fırsatı veriyoruz.”

Koçtaş ve Koçtaş Fix mağazalarında Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerli kampanyayla ilgili detaylı bilgiye Hopi’den ve www.hopi.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. Akıllı telefonuna Hopi indiren herkes 24 temmuz 2016’ya kadar Koçtaş kampanyasından yararlanabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz