Ana Sayfa Gündem Koçtaş’tan Bodrum’a 5’inci mağaza

Koçtaş’tan Bodrum’a 5’inci mağaza

Koçtaş, turizmin başkenti Bodrum’daki 5’inci mağazasını Karia Port AVM’de hizmete açtı. Açılış, Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, Koçtaş Genel Müdürü Oğuzkan Şatıroğlu ve Koçtaş üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti. 2 bin metrekarelik alanda yaklaşık 10 bin adet ürün çeşidi ile müşterilerini ağırlayacak olan Koçtaş, mağazada bulunan hızlı sipariş ekranlarıyla da toplam 500 bin ürüne ulaşım imkanı sunuyor.

Ev geliştirme perakendeciliğinin lideri Koçtaş, modern perakendecilik anlayışının tüm olanaklarının tüketicilerin hizmetine sunulduğu ve deneyimin ön plana çıktığı yeni nesil mağazacılık yatırımlarına devam ediyor. Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek adreste buluşturan Koçtaş, bu kapsamda Bodrum’daki 5’inci, Türkiye’deki 369’uncu mağazasını Karia Port AVM’de hizmete açtı. Koçtaş’ın 2 bin metrekarelik alanda yaklaşık 10 bin adet ürün çeşidinin sergilendiği yeni büyük formatlı mağazası, bünyesinde barındırdığı hızlı sipariş ekranlarıyla da 500 bin ürüne ulaşım imkanı sunuyor.

Bodrum’un potansiyeli yüksek
Yıl içerisinde ağırladığı turist sayısı 1 milyonu aşan ve Türkiye’nin tatil cenneti olarak öne çıkan bölgede, yaz-kış yaşayanların oranı hızla yükseliyor. Bu da ev geliştirme perakendeciliğine olan ihtiyacı artırıyor. Koçtaş’ın 2 bin metrekarelik alanda hizmete açtığı Karia Port AVM Koçtaş Mağazası ev ve işyerleri için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bünyesinde barındırıyor. Müşterilerine on binlerce farklı ürün çeşidi, her bütçeye uygun fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve üstün hizmet kalitesi sunan Koçtaş, mağaza yatırımlarına devam ediyor.

Koçtaş, mağazaları ve dijital kanallarıyla tüm Türkiye’ye ulaşıyor
Bodrum’daki ilk mağazasını 2010 yılında hizmete açan Koçtaş, ilçedeki mağaza sayısını 5’e, Türkiye genelindeki mağaza sayısını ise 369’a çıkardı. Mağazaları ile toplam 59 ilde hizmet veren, dijital kanallarıyla da tüm Türkiye’ye ulaşan Koçtaş’ın dijital mağazası koctas.com.tr, ev geliştirme sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek pazaryeri olarak iddialı büyümesini sürdürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz