Ana Sayfa İNDEKS Kiğılı Kiğılı’dan yılbaşına özel dijital kampanya

Kiğılı’dan yılbaşına özel dijital kampanya

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, tasarımlarını stil sahibi erkeklere ulaştırdığı Kigili.com’da yılbaşına özel bir uygulama başlattı. “Kiğılı Hediyem” kampanyasında, siteden alışveriş yapanlar, videolu mesaj ile hediye aldıkları kişiye sürpriz yapabiliyor.

Erkek modasının öncülerinden Kiğılı, modern, dinamik ve yenilikçi koleksiyonlarını, Kigili.com’da şık giyimi seven erkeklerin beğenisine sunuyor. Stil sahibi erkekler, Kiğılı kalitesini yansıtan koleksiyonlara istedikleri anda internet sitesinden kolayca ulaşabiliyor. Kiğılı yeni yıl alışverişinin hız kazandığı bugünlerde Kigili.com’da özel bir uygulama başlattı. “Kiğılı Hediyem” adıyla başlatılan uygulamada dileyenler, Kiğılı’dan aldıkları hediyeyi çektikleri eğlenceli video eşliğinde sevdiklerine göndererek güzel bir sürpriz yapıyor.

Hediyeden önce video mesajın ulaşsın

Kigili.com‘dan hediyelerini seçenler, alışverişini tamamladıktan sonra 15 saniyelik videosunu çekip arkadaşı ile paylaşabiliyor. “Canım Kocacım”, “Aslan Babam”, “Bitanecik Aşkım”, “On Numara 5 Yıldız” gibi farklı konseptlerde eğlenceli videolar ile sevdiklerine sürpriz yaşatıyor.

Uygulamanın sona ermesiyle birlikte Halil Söyletmez, Doğa Konakoğlu, Ceyhun Kırdemir’den oluşan “Fenomen Jüri” tarafından seçilen kullanıcılar Kiğılı’dan çeşitli hediyeler kazanma hakkına sahip olacak. 1.nin Kapadokya Taşkonaklar Otel’de 3 gece 4 gün çift kişilik tatil kazanacağı kampanyada, 2. seçilen videonun sahibi Samsung Galaxy Tab 4 T230 8GB 7″ Beyaz Tablet; 3. seçilen videonun sahibi ise Sony Cybershot 20.1 MP Fotoğraf Makinesi kazanacak. Ayrıca ilk 10’da yer alan diğer kazananları ise fotoğraf makinesi, akıllı saat, hediye çeki gibi sürpriz hediyeler bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz