Ana Sayfa Gündem Kiğılı, Facebook Dükkan’da satışa başladı

Kiğılı, Facebook Dükkan’da satışa başladı

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, yine bir ilkle müşterilerine Facebook Dükkan’dan alışveriş yapma imkanı sunuyor. Dinamik yapısı ile sosyal medyada farklı kanalları aktif olarak kullanan Kiğılı, Türkiye’de ürün etiketleme yöntemi ile Facebook üzerinde satış yapan ilk erkek giyim markası olma unvanını da elde etmiş oldu.

Perakende sektöründe birçok ilke imza atmış Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, Facebook’da “Dükkan satışı” ile müşterilerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Ürün etiketleme özelliği ile bundan sonra Kiğılı Facebook sayfasına giren herkes dilediği ürüne kolaylıkla ulaşabilecek. Tüm alışverişini internet üzerinden gerçekleştiren tüketicilerin ve Kiğılı tutkunlarının bu sezon yeni adresi Facebook Dükkan olacak.

Türkiye’de ilk kez Facebook üzerinden satış yapan erkek giyim markası olarak öncü kimliğini koruyan Kiğılı; 2016-17 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’ndaki stil sahibi şehirli erkeğin güçlü, yenilikçi yanını ortaya çıkaran tasarımlarını müşterileriyle buluşturuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz