Ana Sayfa Gündem Kanyon’a 2 yeni ödül daha

Kanyon’a 2 yeni ödül daha

Alanında en prestijli organizasyonlardan biri olarak kabul edilen “The Stevie Awards”dan Kanyon’a bu sene 2 yeni ödül daha geldi.

30’dan fazla ülkeden binlerce projenin değerlendirildiği, 2002 yılında beri düzenlenen The Stevie Awards, her sene farklı profesyonel jüri üyeleri ile dünya çapında ünlü ve başarılı projeleri değerlendiriyor.

Uluslararası İş Ödülleri olarak bilinen The Stevie Awards, bu yıl ilk kez gerçekleştirdiği “Great Employers (En iyi İşverenler)” -kategorisinde Kanyon’u “Kanyonca” projesiyle ”Employer of The Year – Real Estate (Yılın İşvereni – Gayrimenkul)” dalında altın ve Achievement in Employee Engagement (Çalışan Bağlılığında Başarılı Uygulamalar) dalında bronz ödüle layık gördü.

“Kültüre dair kodlar, hikayeler, alışkanlıklar ve hatta düşünme biçimi dilin içinde saklıdır”… Kanyon buradan yola çıkarak Kanyon ve çözüm ortaklarının çalışanlarının da dahil olduğu, yaklaşık 500 kişiyi kapsayan ortak bir iletişim dili yaratılması projesi “Kanyonca” ile sadece bir kültürel gelişim ve eğitim değil, aynı zamanda da bir dönüşüm projesinin parçası olarak 10. yılında The Stevie Awards tarafından ödüllendirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz