Ana Sayfa Gündem Siteler Mobilya AVM açılışında geri sayım

Siteler Mobilya AVM açılışında geri sayım

2013 yılında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek’in Siteler esnafına sözünü verdiği Mobilya AVM, önümüzdeki ay kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Ankara Siteler’de 3 yıllık bir çalışma sürecinin ardından Mobilya AVM açılışa hazırlanıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, 2013 yılında Siteler esnafının ürünlerini sergilemeleri için sözünü verdiği Mobilya AVM, önümüzdeki kasım ayında kapılarını açacak. Ankara Mobilyacılar ve Lakeciler Odası Başkanı Hüseyin Taklacı, yoğun katılım üzerine merkezdeki satış alanları için kura çekimi kararı aldıklarını söyledi. 2017 yılına girmeden açılış yapmayı planladıklarını kaydeden Başkan Taklacı, “İnşaat süreci tamamlandı, belediye ve odamızın arasındaki sözleşme süreci ve yasal işlemler devam ediyor. 2-3 haftaya kadar tüm yasal süreçleri aşmış olacağız. Hemen ardından kuramızı çekip, kiracı statüsünde hizmet vermeye hak kazanan imalatçılarımız ile birlikte alışveriş merkezinin kapılarını açacağız. Kasım ayında resmi açılışı yapıp müşterilerimizle buluşmayı planlıyoruz” dedi.

AVM’nin mobilya almak isteyenlerin uğrak yeri olacağına dikkat çeken Taklacı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Burası mobilya almak isteyen vatandaşın uğrak yeri olacak. Otoparkı, oyun alanları, yeme içme alanı ile tam bir alışveriş merkezi niteliği taşıyacak. Mobilya Sarayı AVM için yeni bir isim bulunacak, kampanyalar düzenlenecek. Mobilya almak isteyen vatandaşın, gezmeden mobilya almayacağı bir merkez haline gelecek ve üreticiden tüketiciye en uygun fiyatlar ile en kaliteli mobilya ve aksesuarlar 365 gün açık mobilya fuarı şeklinde hizmet verecek.

‘365 Gün Kesintisiz Mobilya Fuarı’

siteler-mobilya-sarayiAnkara Siteler’de 3 yıllık bir sürecin sonunda hayata geçirilen proje sadece Siteler’de üretim yapan imalatçı mobilyacıları kapsıyor. İmalatçıları desteklemek, fabrikasyon ürünler ile rekabet seviyesini artırmak amaçlı yapılan merkez, yaklaşık 150 imalatçıyla kapılarını açacak. 15 bin metrekare satış alanı bulunan merkezde 5 bin metrekarelik büyük süpermarket, çocuk oyun alanı, otopark, yeme içme alanı gibi imkanlar da yer alacak. ‘365 Gün Kesintisiz Mobilya Fuarı’ sloganı ile açılacak olan AVM’de 10 bin çeşit mobilya dekorasyon ürünü teşhir edilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz