Ana Sayfa Gündem Karaca Home’un yeni mağazası İstanbul Optimum’da

Karaca Home’un yeni mağazası İstanbul Optimum’da

Karaca Home’un yeni mağazası İstanbul Optimum’da müşterileri ile buluştu. 450 metrekarelik alan üzerine kurulu mağazanın açılışı, Karaca Home’un yepyeni koleksiyonuyla gerçekleşti.

Mağazalaşma projesine hız kesmeden devam eden Karaca Home, 6’ıncı mağazasını 29 Eylül’de İstanbul Optimum Outlet’te açtı. 450 metrekarelik alana kurulu mağazanın açılışını yepyeni koleksiyonuyla birlikte gerçekleştiren Karaca Home, her geçen gün tüketicisine bir adım daha yaklaşmanın sevincini yaşıyor.
Karaca Home’un AVM mağazalarındaki yeni konsepti, ferah mağazacılık fikriyle ziyaretçileri tarafından da beğeni topluyor. Yeni sezona farklı bir giriş yapan Karaca Home, koleksiyonundaki dört farklı tarzı ve her zevke uygun tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Ürünlerindeki çeşitliliğiyle buluşan şık tasarımlar yine her sezon olduğu gibi bu sezon da tüketiciyi büyülüyor.
Karaca Home ayrıca Kasım ayında İzmir’in en yeni ve en büyük alışveriş merkezi olan Point AVM’de de mağaza açmaya hazırlanıyor. Sektördeki mağazacılık hedefini 2016 yılında 15’e çıkarmaya hedefleyen Karaca Home, tüketiciyle arasındaki bağı gelecek yıl daha da güçlü bir hale getirmeyi planlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz