Ana Sayfa Gündem Terrace Mix Çarşı’nın kiralamaları başladı

Terrace Mix Çarşı’nın kiralamaları başladı

İnanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Terrace Mix Çarşı’nın kiralamaları başladı. İstanbul Beylidüzü’nün hızla gelişen bölgesi Esenyurt’ta yapımı devam eden Terrace Mix Çarşı, bölgenin yeni çekim noktası olmayı hedefliyor.

İstanbul genelinde 220’den fazla projeye sahip olaan İnanlar’ın imzasını taşıyan Terrace Mix Çarşı’nın kiralama çalışmaları başladı. İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Beylikdüzü-Esenyurt’ta yer alan Terrace Mix Çarşı’nın kiralama ve konsep geliştirme hizmetleri KRC Yönetim ve Danışmanlık tarafından yürütülüyor.

Terrace Mix Çarşı’da, market, aile sağlık merkezi, eczane, çocuk eğlence alanı, kafe ve restoranlar, kozmetik ve güzellik mağazaları, fitness salonu ve farklı ihtiyaç ve beklentilere hitap edecek geniş bir marka karması yapılması planlanıyor.

Esenyurt’ta yükselen Terrace Mix, E-5, TEM ve Metrobüs’e sadece birkaç dakika yakınlıkta. Ayrıca Çarşı’nın Metrobüs durağına ücretsiz düzenli ring servisi hizmeti sunulacak. Kat maliklerinin büyük çoğunluğunu yeni evliler, küçük aileler ve öğrencilerin oluşturduğu Terrace Mix’te sürekli hareketliliğe sahip bir yaşam vaat ediliyor.

Terrace Mix’in 945 yaşam alanının yanı sıra toplamda 5 binin üzerinde konuta sahip çevre projelerde de yaşam başladığında, bölgede yaklaşık 20 bin kişilik yeni bir nüfusa ulaşılacağı tahmin ediliyor. Terrace Mix Çarşı, yüksek bir nüfusuna sahip olacak bölgede, günlük alışverişler için ilk ve en yakın adres niteliğinde. Yürüme mesafesinde bulunan kurumsal firmalar ve diğer lüks konutların da alışveriş, yemek ve sosyal buluşmaları için öncelikli seçeneği olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz