Ana Sayfa Gündem Pizza Pizza’nın 2016 hedefi 200 restoran

Pizza Pizza’nın 2016 hedefi 200 restoran

Türkiye’nin en büyük yerli pizza restoranı zinciri Pizza Pizza, yurt içinde ve yurt dışında açtığı şubeler ile büyümeye devam ediyor. Franchise sistemi ile Türkiye çapında şube ağını genişleten Pizza Pizza, 2016’da 200 restorana ulaşmayı planlıyor.

Bu yıl 20. yaşını kutlayan Türkiye’nin en yaygın şube ağına sahip olan yerli pizza markası Pizza Pizza Türkiye’nin en büyük pizzacısı olmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Lezzetlerini daha çok kişiye ulaştırma konusunda kararlı olan Pizza Pizza, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da atılımlarına devam ederek restoran sayısını 200’e çıkarmayı amaçlıyor.

Farklı kültürleri buluşturan İstanbul’da, Pizza Pizza lezzetleri çok seviliyor. Diğer lokasyonlarda olduğu gibi yeni açılan İçerenköy şubesi, pizza severler tarafından çok rağbet görerek ve beğenilen bir tat olarak yerini çoktan aldı. İstanbul’da ayrıca, Zeytinburnu ve Beylikdüzü’nde açılacak şubelerin inşaat çalışmalarının da kısa sürede tamamlanarak hizmet vermeye başlaması amaçlanıyor.

İzmir’de doğan marka Türkiye’ye yayılıyor
İzmirli bir marka olarak Pizza Pizza için bu güzel şehrin yeri ayrı elbette. İzmir’de şu ana kadar yapılan en büyük proje olan, modanın ve alışverişin yeni merkezi, dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan Mavi Bahçe AVM’de de Pizza Pizza benzersiz lezzetleri ile yer alıyor. Pizza Pizza’nın bir diğer İzmirliler ile buluşma noktası ise İzmir’in en büyük karma projesi, Türkiye’nin ilk üstü açılıp kapanabilen alış veriş merkezi Point Bornova.
Pizza Pizza, 2015 yılının ikinci çeyreğinde farklı illerde bulunan Burda AVM’lerdeki yerini de alıyor. 17 Burda AVM’de açtığı şube ile Çanakkalelilerin ilgi odağı olan Pizza Pizza, Bolu 14 Burda AVM ile İzmit 41 Burda AVM’de de yakın zamanda açacağı şubeler ile zengin menüsünü bu noktalara da taşıyacak.
Türkiye’nin en düzenli kenti, öğrencilerin gözdesi Eskişehir’in en güzide alışveriş merkezi Espark’ın ziyaretçileri de Pizza Pizza lezzetleri ile Kurban Bayramı itibariyle hizmet vermeye başladı.

Pizza Pizza peş peşe açtığı ve açacağı şubeler ile Türkiye’nin bir numaralı pizzacısı olma konusunda ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor. Bu doğrultuda; Osmaniye Merkez, Elazığ Fırat Üniversitesi Kampüsü ve Afyon Merkez şubeleri bir ay içinde hizmete açılacak.  80 bin nüfuslu bir şehirde büyük başarılara imza atan Kastamonu franchise’ı ekim ayı itibariyle Üniversite bölgesinde açacağı yeni şubede de pizza severleri ağırlayacak.

pizzapizza-TolgaTurker1Türkiye’den yurt dışına uzanan atılım…
Pizza Pizza yurtdışında da büyümesine ara vermiyor. Necef’te ikinci ve üçüncü şubelerin bir ay içinde açılması planlanıyor. Suudi Arabistan Riyad şehrinde yer alacak restoranın ise 2015’in son çeyreğinde açılması hedefleniyor. Türkiye için önemli bir Pazar olan Ortadoğu’da yatırım planlarını genişleten Pizza Pizza Arap Emirlikleri’nde de büyüme planları yapıyor.

“Başarımızın en önemli nedeni kalitemiz”
Pizza Pizza Genel Müdürü Tolga Türker; her yıl ortalama yüzde 20 büyüyen pizza pazarında açtıkları şubeler, hizmet kalitesi ve zengin menü ile iddialı olduklarının altını çizerek şunları söyledi: “Güçlü ve büyük bir pizza zinciri olarak İzmir’de başlayan başarı hikayemiz önce Türkiye’ye sonra da yurt dışına yayılarak devam ediyor. Bu başarımızın başlıca sebeplerinden biri Pizza Pizza lezzetlerinin ürün kalitesi. Hizmet ve mal kalitesinde sunduğumuz süreklilik, aynı yüksek kalitede pizza üretilmesini sağlıyor, bu da müşteri memnuniyetini beraberinde getiriyor. Kalitemizi İzmir ve İstanbul’un yanı sıra Anadolu’nun her köşesine ulaştırmayı amaçlıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz