Ana Sayfa Marka-Mağaza İzmir’e dördüncü Paşabahçe

İzmir’e dördüncü Paşabahçe

Mağazalaşma atağını sürdüren Paşabahçe, İzmir’de Karşıyaka ve Bornova semtlerinde 2 yeni mağaza daha açtı. Paşabahçe Mağazaları, İzmirlilere toplam 4 mağazasıyla hizmet verecek.

Türkiye’nin en sevilen markalarından Paşabahçe Mağazaları, daha çok noktada müşterileriyle buluşmak için mağaza sayısını her geçen gün arttırarak toplam 51 mağazaya, İzmir’de ise 4 mağazaya ulaştı.

Paşabahçe Mağazaları, Mavibahçe AVM’de 550 metrekare, Point Bornova AVM’de ise 500 metrekare alana sahip yeni mağazaları ile İzmirlilere hizmet verecek. Açılan yeni mağazalarda “Yaşam” ve “Butik” konsepti altında 4 binin üzerinde ürün yer alıyor. Birbirinden şık bardaklardan dekoratif ürünlere, tabaklardan karaflara kadar eve dair birçok seçeneğin geniş bir yelpazede müşterilerin beğenisine sunulduğu yeni mağazalarda, sınırlı sayıda üretilen Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları ile ünlü sanatçıların fikir ve çizgilerini taşıyan İmza’ ve ‘Yansımalar koleksiyonuna ait parçalar da bulunuyor.

“Mağaza hedefimize ulaştık”

Müşterilerinin yoğun taleplerini değerlendirerek, mağazalaşma atağını sürdürdüklerini ifade eden Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, “İzmir’de açtığımız iki yeni mağazamız ile yılsonu hedefimiz olan 51 mağazaya ulaşmış olduk. Milano’da bu yıl açtığımız mağazamız ile yurtdışına da açıldık. Bundan sonra da merkezine müşterilerimizin taleplerini koyduğumuz yatırım kararlarımız doğrultusunda hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki büyümemizi sürdüreceğiz. Yaptığımız her yeni yatırımla Paşabahçe Mağazaları’nın seçkin ürünlerini daha çok noktada müşterilerimizle buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz