Ana Sayfa AVM Outlet Center İzmit’te 12 Aralık Mağazacılar Günü kutlandı

Outlet Center İzmit’te 12 Aralık Mağazacılar Günü kutlandı

Outlet Center İzmit bünyesindeki tüm mağazaların çalışanları 12 Aralık Mağazacılar Günü’nde bir araya geldi.

Türkiye’de, perakende / mağazacılık sektöründe çalışanların onurlandırılmalarını ve onlara teşekkür edilmesini amaçlayan 12 Aralık Mağazacılar Günü bu yıl 3’üncü kez kutlandı. Tüm mağaza çalışanlarının pozitif enerji ve coşkusunu bir kat daha arttırmak amacıyla; Türkiye Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) çatısı altındaki derneklerin öncülüğünde 2013 yılında 12 Aralık Mağazacılar Günü adıyla kutlanmaya başladı.

Bu kapsamda, Outlet Center İzmit Yönetimi; 12 Aralık 2015 Cumartesi günü sabah saat 08.00 – 10.00 arasında merkezde bulunan tüm mağazaların çalışanlarını Evin Restoran’da sabah kahvaltısında ağırladı. Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme AŞ Genel Müdürü K. Osman İllez ve Outlet Center İzmit Merkez Müdürü Cahit Öztürk, merkez bünyesinde çalışan mağazacılara “Gösterdiğiniz özverili çalışmadan ötürü teşekkür ediyor ve 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü kutluyoruz.” dediler.

Gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda bir araya gelen mağazacılar, kendilerine atfedilen bu gün için oldukça memnun kaldılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz