Ana Sayfa Gündem İstanbullu iki AVM’ye uluslararası ödül

İstanbullu iki AVM’ye uluslararası ödül

Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından her yıl düzenlenen ICSC European Shopping Centre Awards’ta, İstanbullu iki AVM ödül aldı.  Mall of İstanbul, ‘Ekstra Büyük Alışveriş Merkezi’ kategorisinde “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi” seçilirken, Zorlu Center, “New Development” kategorisinde Avrupa’nın “En İyi Alışveriş Merkezi” ödülüne layık görüldü.

Uluslararası arenada alanın en prestijli ödülü olarak kabul edilen “ICSC Avrupa Alışveriş Merkezleri Ödülleri”nde İstanbullu iki AVM’ye birden ödül geldi. Milano’da gerçekleştirilen ödül töreninde Mall of İstanbul ve Zorlu Center, Türkiye’ye ödülle döndü.

“Avrupa’nın En İyi AVM”si Mall of İstanbul

ICSC-mall-of-istanbul-odul

ICSC Avrupa Konferansı sırasında Avrupa’daki saygın ve beğenilen, yeni ve yenilenmiş alışveriş merkezlerinin farklılıklarını onaylayan konsey, bu yıl Mall of İstanbul’u “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi” olarak tescilledi. Mall of İstanbul’un ödülünü Miano’da düzenlenen törende, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve CFO’su İsmail Kazanç ve Torunlar GYO İcra Kurulu Üyesi Zeynep Torun birlikte aldı.

Torunlar GYO Yönetim Kurulu Üyesi ve CFO’su İsmail Kazanç, “Mimarisi, bünyesinde barındırdığı 350 mağazası ve binlerce markasının yanı sıra eğlence ve kültür sanat hayatına kazandırdığı yenilikler ile birçok ilke imza atan ve Türkiye perakende sektörüne konsepti ile farklı bir vizyon katan Mall of İstanbul’un başarısını uluslararası bir ödül ile taçlandırdık. 2. Yılını kutlamaya hazırlanan Mall of İstanbul, 30 milyona yaklaşan ziyaretçi sayısı ve 6 bin 500 çalışanı ile perakende sektörüne, ülke turizmine, kültür sanat hayatına önemli katkılar sağlamaya bundan sonra da kararlılıkla devam edecektir” dedi.

Torunlar GYO İcra Kurulu Üyesi Zeynep Torun ise ” Mall of İstanbul her detayı en ince ayrıntısıyla düşünülmüş ve uzun bir çalışma sonucu ortaya çıkarılmış dünya çapında bir alışveriş, eğlence ve yaşam merkezidir. Uluslararası birçok rakibini geride bırakarak Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi seçilen Mall of istanbul bu iddiasını bir kez daha kanıtladı. Mall of İstanbul’un başarısında emeği olan tüm çalışma arkadaşlarımıza ve bu ödülü bize layık gören Uluslararası Alışveriş Merkezi Konseyi’ne çok teşekkür ederim’’ dedi.

Zorlu Center, Avrupa’nın en iyisi seçildi

ICSC-zorlu-odul

Zorlu Center, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından her yıl düzenlenen ve Avrupa’da alışveriş merkezlerine verilen en prestijli ödül olarak kabul edilen ICSC European Shopping Centre Awards’ta kendi dalında  Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi Ödülü’ne layık görüldü. Zorlu Center, 10 ülke adına yarışan 12 finalist alışveriş merkezi arasından seçilerek “New Development” kategorisinde ödül kazandı.

Milano’da gerçekleşen ödül töreninde Zorlu Center adına ödülü alan Zorlu Center Genel Müdürü Didem Aydın “Avrupa’nın en prestijli ödülleri arasında gösterilen ICSC European Shopping Centre Awards’ta en iyi alışveriş merkezi seçilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarıya ulaşmak için çok çaba sarfettik; hizmete girdiğimiz ilk andan itibaren gerek marka karmamız gerekse yıl boyu süren ve geleneksel hale getirdiğimiz kampanya ve etkinliklerimizle misafirlerimizin kalbine dokunduk. Bu başarıda emeği geçen tüm ekibime teşekkür ediyor ve bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan misafirlerimize şükranlarımızı sunuyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz