Ana Sayfa AVM Tepe Nautilus AVM’de Koruncuklar için el ele

Tepe Nautilus AVM’de Koruncuklar için el ele

İstanbul’un iki yakasını buluşturan alışveriş merkezi Tepe Nautilus AVM, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ziyaretçileriyle birlikte Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na yardım kampanyası düzenliyor.

Sosyal sorumluluk projeleriyle her zaman dikkatleri çeken Tepe Nautilus AVM, 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı “El ver, hayata tutunsun!” sosyal sorumluluk projesi ile kutluyor. 22, 23 ve 24 Nisan tarihlerinde Tepe Nautilus’ta kurulacak etkinlik alanında minik misafirler hem oyunlarla eğlenceli vakit geçirebilecekler hem de Bolluca Çocukköyü’nde yaşayan “Koruncukların” ihtiyaçlarının karşılanmasında destek olabilecek, 23 Nisan’ın “minik kahramanları” olabilecekler.

Ailesi olmayan veya terk edilmiş, savunmasız bırakılmış, korunmaya muhtaç çocukların toplumda başarılı bireyler haline getirilmesi için çalışan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na (Koruncuk Vakfı) destek ve farkındalık yaratmak amacıyla planlanan projede, Tepe Nautilus AVM’de kurulacak stand alanında aileler ele ele tutuşarak Koruncuk Vakfı’na yapılan yardım miktarını artırabilecekler. Belirlenen süre boyunca el ele tutuşan ve önceden hazırlanan sistemi aktif eden katılımcılar deneyimi tamamladıklarında, Koruncuk Vakfı’nın belirlediği ihtiyaç listesinden bir yardım malzemesi Tepe Nautilus AVM Yönetimi tarafından karşılanarak Vakıf’a ulaştırılacak. Koruncuk Vakfı’nın “El ver, hayata tutunsun” sloganından yola çıkarak hazırlanan bu projeyle birlik, beraberlik ve yardım etme duygusunu canlandırmak ve tüm çocukları mutlu etmek amaçlanıyor.
Minik ziyaretçiler alanda yer alan oyunlarla da keyifli vakit geçirebilecek aynı zamanda fotoğraf alanında seçecekleri kahraman temalı kostüm ve aksesuarlarıyla çekilecekleri ve üzerinde “Bugünün kahramanı sensin” yazan fotoğraflarıyla bu özel günü ölümsüzleştirebilecekler.

Tepe Nautilus AVM, tüm misafirlerini 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı sevinçle, coşkuyla, hep birlikte kutlamaya davet ediyor ve korunmaya ihtiyacı olan çocuklarımıza bir gelecek sunabilmek için tüm misafirlerinin desteklerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz