Ana Sayfa AVM İstanbul Optimum Outlet BMW kazandırıyor

İstanbul Optimum Outlet BMW kazandırıyor

2008 yılından bu yana hizmet verdiği İstanbul Anadolu Yakası’nda, alışveriş ve sosyal yaşamın önemli sembollerinden biri haline gelen İstanbul Optimum Outlet AVM yenilenme sürecinin ardından ziyaretçilerine kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor. 15 Kasım 2017 – 11 Mart 2018 tarihleri arasında aynı gün içerisinde, toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum ziyaretçilerine sunduğu çekiliş hakkı ile şanslı bir kişiye BMW 418i Gran Coupe otomobil hediye ediyor.

Yerli ve yabancı birçok markanın mağazalarının bir arada bulunduğu İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, kaçırılmayacak otomobil kampanyasıyla alışveriş severlerin yüzlerini güldürüyor. Alışveriş keyfini ödülle taçlandıran Optimum, şanslı bir ziyaretçisine çekilişle BMW 418i Gran Coupe otomobil kazandırıyor.

Yılbaşı alışverişini Optimum Outlet AVM’den yapanlar alışveriş keyfini ödülle taçlandıran kampanya ile ikiye katlıyor. 15 Kasım 2017 – 11 Mart 2018 tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplam 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler kampanyaya katılarak çekiliş hakkı kazanıyor. Her 150 TL’lik alışveriş ile yeni bir çekiliş hakkı kazanan ziyaretçiler son model otomobiliyle yeni yılın tadını çıkarıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz