Ana Sayfa İNDEKS Agora AVM Cupcake Atölyesi’ne yoğun ilgi

Cupcake Atölyesi’ne yoğun ilgi

Agora kadınlarını bir adım öne taşıyan; bünyesinde birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlikler gerçekleştiren Agora Kadınlar Kulübü, yeni yıla özel etkinlikleriyle Aralık ayında da devam ediyor.

Agora Sohbetleri’nin ve Kadınlar Kulübü’nün ortak etkinliği ile gerçekleşecek olan TAFED Milli Takım Şefi Melike Bahçeci butik pastacılık ve yılbaşı konseptli cupcake yapımını uygulamalı olarak takipçileriyle paylaştı.

11 Aralık Cuma günü saat 16.00’de gerçekleşen etkinlikte, katılımcılar önceden pişirilmiş cupcakelerin üzerlerini yeni yıl temalı şeker hamuruyla süslediler. Pasta Şefi Melike Bahçeci’nin farklı süsleme tekniklerini paylaştığı atölyede katılımcılar eğlenceli dakikalar yaşadı. Birbirinden güzel cupcakeleri katılımcılar ile süsleyen Bahçeci, dinleyenlere de lezzetli tüyolar verdi.

Sevdiklerine yeni yılda tatlı sürprizler hazırlamak isteyenlerin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte şeker hamurunun açılması, renklendirilmesi ve şekillendirilmesi TAFED Milli Takım Şefi Melike Bahçeci tarafından gösterildi. Katılımcılar kendilerine verilen cupcakelerle sevdiklerine özel süslemeler yaptılar. Bahçeci, Agora Kadınlar Kulübü üyeleri birlikte yeni yılda sevdiklerine hediye edebilecekleri kurabiyeleri yaparken, katılımcıların evlerinde rahatlıkla yapabilecekleri cupcake tariflerini de her üyeye hediye etmeyi unutmadı.

Agora Alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Pelin Elbir Çetin, 11 Aralık Cuma günü gerçekleşen etkinlikte yeni yıl ruhunu yaşatarak sevdiklerine özel yılbaşı konseptli cupcake yapım atölyesinin yoğun ilgi gördüğünü belirterek, kendi yaptıkları kurabiyeleri sevdiklerine armağan etmek isteyen üyelerin aldığı keyiften duydukları memnuniyetini dile getirdi. Çetin, 16 Aralık Çarşamba günü Psikoterapist Tutku Çetiner ile gerçekleşecek olan “Yeni Yılda Zihinsel Yenileme ” konulu sohbetler ile Agora Kadın Kulübü’nün tüm hızıyla süreceğini dile getirdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz