Ana Sayfa AVM Yeşilyurt AVM’de Mağazacılar Günü coşkusu

Yeşilyurt AVM’de Mağazacılar Günü coşkusu

Birbirinden ilginç organizasyonlara imza atıp ziyaretçilerini şaşırtan ve zevkli vakit geçirmelerini sağlayan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi “12 Aralık Mağazacılar Günü”nde ise tüm mağaza çalışanlarını şaşkına uğratıp eğlenceli dakikalar yaşattı.

Bu yıl üçüncüsü kutlanan Mağazacılar Günü’nde Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde şenlik havası vardı. Her mağaza için ayrı ayrı hazırlanmış hediye kolileri onlara eşlik eden uçan balonlara asılı kutlama mesajlarıyla birlikte mağazalar açılmadan kapılarına bırakıldı. Sabah saatlerinde mağazalarına gelen çalışanlar kendileri için hazırlanan sürprizleri büyük bir sevinç ve mutlulukla karşıladı. Mağaza çalışanlarının Mağazacılar Gününü kutlamak için AVM’nin 1. katında kurulmuş “Haber Radyo Canlı” yayın programında 12.00 – 18.00 saatleri arasında çalışanlardan gelen mesajlar iletilip istek şarkılar çalınarak müzisyen konuklarla birlikte canlı yayın yapıldı.

Bu yıl da Yeşilyurt AVM’de mağazacılar arasında rekabet yoğundu. Geçen yıl yapılan mağazalar arası Facebook yarışması bu yıl da tekrarlandı. Mağazalara gönderilen yaka kartlarıyla birlikte gün boyu tüm ekip arkadaşlarıyla çekilen en yaratıcı, en eğlenceli fotoğraflar AVM’ nin Facebook sayfasında yayınlandı. Günün sonunda en çok beğeniyi alan fotoğraf hangi mağazaya aitse o mağazaya “12 Aralık Mağazacılar Gününün En Popüler Mağazası” plaketi ile ödüllendirilecek. Ve tüm ekip istediği tarihte Özsüt’ te bir muhteşem bir sabah kahvaltısı yapacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz