Ana Sayfa AVM Capacity, ünlü yıldızlarla yaza ‘merhaba’ diyecek

Capacity, ünlü yıldızlarla yaza ‘merhaba’ diyecek

Sahip olduğu güçlü marka karmasıyla modanın nabzını tutan, Bakırköy’ün en gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity, imza attığı muhteşem etkinliklerle de ziyaretçilerini keyif dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Türkiye’nin en iyi radyo istasyonları arasında yer alan Best FM işbirliğinde, alışveriş merkezinden gerçekleştirilen canlı yayınlar aracılığıyla ziyaretçilerini sürpriz konuklar ile buluşturan Capacity, gelecek sıcak günlerin habercisi olan Mayıs ayında da ziyaretçilerine müzik dolu anlar yaşatmayı sürdürecek.

Türkiye’nin en iyi radyo istasyonları arasında yer alan Best FM’de yayınlanan programıyla dinleyicilerin gönüllerini feth eden Yasemin Şefik, Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nden gerçekleştirdiği canlı yayınlara Mayıs ayı boyunca devam edecek. Her Pazartesi 14.00 – 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek canlı yayınların ilki, 2 Mayıs Pazartesi günü, geçtiğimiz ay “Aynı semtin çocuklarıyız” adlı albüm çalışmasını müzik severlerin beğenisine sunan Tuğba Özerk’in katılımıyla gerçekleşecek. Müzik severler tarafından “Pop müziğinin güçlü sesi” olarak tanımlanan Özerk, “Hayatımın Albümü” olarak nitelendirdiği yeni albümünde yer alan, tamamı kendisinin imzasını taşıyan şarkılarının hikayesini hayranlarıyla paylaşacak.

Pop müziğinin ünlü isimlerini ağırlayacak

Her hafta birbirinden ünlü ismi Capacity AVM’den canlı yayınla Best FM’de ağırlayan Yasemin Şefik, Mayıs ayı içerisinde müzik dünyasının en çok takip edilen isimlerini ağırlamayı sürdürecek. 9 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşecek yayında, 5 yıllık uzun bir aradan sonar “Söke Söke” adlı single çalışmasıyla yeniden müziksevererle buluşan Esra Balamir, hayranlarıyla hasret giderecek. “İşte Benim Sitilim Ünlüler” yarışmasında izleyenleri kendisine hayran bırakan Balamir, uzun süren suskunluk döneminin ardından piyasaya sunduğu yeni şarkılarının hazırlık aşamalarını anlatacak.

16 Mayıs Pazartesi günü gerçekleşecek canlı yayında, Türk rock müziğinin çıkış dönemine damga vuran Kargo grubunun solisti olan Koray Candemir, rock müzik tutkusunun başladığı ilk günlerden bugünlere uzanan öyküsünü müzikseverlerle paylaşacak. Geçtiğimiz Mart ayında piyasaya sunduğu “Son” adlı albümle yeniden hayranlarının karşısına çıkan rock müziğin yakışıklı sanatçısı Candemir, uzun süren suskunluk döneminde yaşadıklarını Capacity ziyaretçilerine anlatacak.

23 Mayıs Pazartesi günkü canlı yayında, geçtiğimiz yıl “Sobe” isimli single ile farklı bir tarzda hayranlarının karşısına çıkan Reyhan Karaca, herkesi şaşkına çeviren yeni tarzıyla keyifli bir sohbetin başrol oyuncusu olacak. Karaca, yaz aylarında piyasaya sunmaya hazırlandığı yeni şarkısı ile ilgili merak edilenleri anlatacak.

Mayıs ayının son canlı yayını olan 30 Mayıs Pazartesi günü ise, pop müziğinin yeni çıkış yapan isimlerinden, Türkiye’nin O Ses Türkiye yarışması aracılığıyla tanıdığı Ertunç, Capacity ziyaretçileriyle buluşacak. Dünya yıldızı Justin Bieber’e benzerliği nedeniyle yerli Justin Bieber olarak anılan, yeni single şarkısı “Adam Olmazsın” ile genç kızların sevgilisi haline gelen E rtunç, hayranlarıyla müzik dolu bir sohbet gerçekleştirecek.

Alışveriş ve eğlencenin merkezi Capacity’de , Best FM’in ünlü programcısı Yasemin Şefik ile 2 Mayıs Pazartesi günü başlayan canlı yayınlar, her Pazartesi 14:00-16:00 saatleri arasında Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek. Capacity, müzik ve sohbet dolu canlı yayınlara 7’den 70’e herkesi davet ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz