Ana Sayfa Gündem Boydak Holding 2 günde 5 yeni mağaza açtı

Boydak Holding 2 günde 5 yeni mağaza açtı

Boydak Holding, yurt içi mağazacılık faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Yılın ilk 4 ayında 31 yeni mağaza açan Boydak Holding, İstikbal ve Mondi markalarıyla Gaziantep ve Kahramanmaraş’a 2 günde 5 yeni mağaza daha açtı. Mağaza açılışlarıyla ilgili bilgi veren Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Uyanık, “Bu yıl İstikbal, Bellona ve Mondi ile toplamda 90 yeni mağaza açmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Boydak Holding, yurt içindeki mağazacılık faaliyetlerine hızla devam ediyor. Modaya yön verme misyonuyla hareket eden Boydak Holding, İstikbal ve Mondi markalarıyla 2 günde 5 yeni mağaza açtı. Boydak Holding Gaziantep ve Kahramanmaraş’ta İstikbal markası ile 3, Mondi markasıyla da 2 yeni mağazayı tüketicilerle buluşturdu.

Hedef, 90 yeni mağaza

Boydak Holding’in lokomotif sektörü olan mobilya ile her yıl istikrarlı bir şekilde büyüdüğünü; bu büyümemin hem cirosal hem de tüketici bazlı olduğunu belirten Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Uyanık, “İki günde İstikbal markamız adına 3, Mondi markamız adına da 2 yeni mağaza birden açtık. Boydak Holding olarak lokomotif sektörümüz olan mobilyada yeni mağaza açılışlarını hem cirosal büyümeye katkı hem de erişim ağımızı genişletmek adına çok önemsiyoruz. Bu yıl İstikbal, Bellona ve Mondi ile toplamda 90 yeni mağaza açmayı planlıyoruz. Yılın ilk 4 ayında 31 mağaza açarak, hedeflerimizin de önünde koştuk. Yılı bu ivmeyle planladığımız gibi bitireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

Boydak Holding’in mağazacılık anlayışının temelinde tüm mağazaların birer yaşam alanı olarak tasarlanmasının bulunduğunu belirten Uyanık, önceliğin tüketicinin gönül rahatlığıyla ve konforlu alışveriş yapması olduğunu söyledi. Bilal Uyanık, “Her mağazayı tüketicilerimiz bizden neyi, nasıl yapmamızı ister diye düşünerek tasarlıyoruz” dedi.

Boydak Holding’in 29-30 Nisan 2016 günlerinde Kahramanmaraş ve Gaziantep kentlerinde hizmete açtığı İstikbal mağazaları bin 600 metrekare ile 4 bin metrekare arasında değişirken, Mondi mağazaları da bin ile bin 600 metrekare arasında müşterilerine hizmet verecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz