Ana Sayfa İNDEKS Agora AVM Annelere hediyeler Agora AVM’de

Annelere hediyeler Agora AVM’de

Anneler Günü hediyeleri ve birbirinden özel kampanyalar Agora Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileri bekliyor. Yüzde 70’ye varan sezon indirimleri ve cazip kampanyalar ile birçok hediye seçeneği, Agora Alışveriş Merkezi’nin seçkin mağazaları annenize hediye seçiminizi hem kolaylaştıracak hem de muhteşem fırsatlara dönüştürecek.

Ünlü astrolog Filiz Özkol, 6 Mayıs Cuma günü birebir Astroloji sohbeti organizasyonu ile sevenleriyle buluşacak. 30 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında Agora Card ile günlük toplam 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 8 bayan ziyaretçimiz 6 Mayıs Cuma günü Filiz Özkol ile birebir astroloji sohbeti şansı kazanacak.
Bu çok özel fırsatı yakalamak için danışma noktasından Agora Card sahibi olmanız ve gün boyunca yaptığınız 500 TL tutarındaki alışverişlerinizin faturaları ile danışma noktasına başvurmanız yeterli. Sınırlı sayıda şanslı bayanın katılım sağlayabileceği kampanya için son gün 5 Mayıs…

Anneler günü yaklaşırken Agora Alışveriş Merkezi’nde yapacağınız alışverişlerinizi fırsata dönüştürme şansı tüketicileri bekliyor. Agora Card sahibi ziyaretçiler 2- 8 Mayıs tarihleri arasında tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerde birbirinden güzel hediyeler veya hediye çekleri kazanıyor. “Anneler Günü Anında Kazan” kampanyası kapsamında Agora Card ile tek seferde 250 TL- 500 TL arası harcamalara 1 adet, 500 TL- 1.000 TL arası harcamalara 2 adet, 1.000 TL ve üzeri alışverişlere ise 3 adet sürpriz hediye kazanma fırsatı Agora Alışveriş Merkezi’nde.

Agora Alışveriş Merkezi’nde annenizle güzel bir kahvaltı yapabilir, Agora’nın keyifli bahçelerinde güne mutlu bir başlangıç başlayabilirisiniz. Yaz mevsimi yaklaşırken renkli vitrinlere bakarak, keyifli alışveriş yapabilir, sonrasında da yorgunluğunuzu bir kahve ile atabilirsiniz. Ayrıca, minik ziyaretçiler 7- 8 Mayıs tarihlerinde Agora Çocuk Kulübü’nde “Annemize Hediye Yapıyoruz” atölyesinde anneleri için kendi elleriyle hediye yapacaklar.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, tüm değerli annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dilekleriyle kutlarken, Annelerine unutulmaz bir gün yaşatmak isteyen tüm ziyaretçileri Agora Alışveriş Merkezi’ne davet etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz